Zamknij
REKLAMA

Brawurowa akcja złodziei! Wysadzili bankomat w Łabiszynie

11:09, 28.05.2021 | KPP Żnin
Skomentuj
REKLAMA

W nocy z czwartku na piątek doszło do wybuchu bankomatu w miejscowości Łabiszyn na ul. 11 stycznia. Na miejscu pracują policjanci dochodzeniowo-śledczy. Apelujemy do świadków tego zdarzenia o kontakt.

W nocy około 2:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żninie został powiadomiony o wysadzeniu bankomatu na ul. 11 stycznia w miejscowości Łabiszyn. Na miejsce natychmiast udali się policjanci dochodzeniowo-śledczy, którzy potwierdzili, że doszło do uszkodzenia bankomatu wbudowanego w ścianę budynku mieszkalno-usługowego. Funkcjonariusze wezwali na miejsce inspektora nadzoru budowlanego w celu oceny, czy budynek nadaje się do zamieszkania.

Policjanci intensywnie pracują nad ustaleniem sprawców bądź sprawcy tej kradzieży z włamaniem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze ustalają, ile zostało skradzionych pieniędzy i jakie są straty w wyniku uszkodzenia budynku.

Ponadto funkcjonariusze apelują do wszystkich świadków, którzy mogliby pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia o kontakt z najbliższym komisariatem.

(KPP Żnin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ninanina

0 0

Tak *%#)!& tytułu to jeszcze nie czytałam.
20:44, 28.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ninanina

0 0

Napisałam powyżej Tak *%#)!& tytułu to jeszcze nie czytałam. 20:46, 28.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ninanina

0 0

To napiszę to tak. Tak idiotycznego tytułu to jeszcze nie czytałam. Może tym razem ukaże się cały wpis. Pozdrawiam administratora 20:49, 28.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%