Zamknij

Włamywacze namierzeni przez kryminalnych z Szubina

21.00, 02.03.2022 KPP Nakło Aktualizacja: 11.44, 09.03.2022
Skomentuj
REKLAMA

Jednego dnia potrzebowali kryminalni z komisariatu w Szubinie, by ustalić personalia podejrzanych o włamanie do warsztatu ślusarskiego na terenie gminy. Cała trójka już usłyszała zarzuty, a ich zachowanie oceni sąd.

Informacja o tym, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Szubin, miało miejsce włamanie do warsztatu ślusarskiego, trafiła do policjantów z miejscowego komisariatu tydzień temu (21.02.22). Włamywacze "połasili się" na elektronarzędzia i różnego rodzaju elementy metalowe warte łącznie aż 13 tysięcy złotych.

Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni, którzy potrzebowali zaledwie jednego dnia, by wytypować podejrzanych. 22-latek i jego 46-letni wspólnik zostali zatrzymani w miejscu swojego zamieszkania na terenie gminy Kcynia w miniony czwartek (24.02.22). Obaj trafili do policyjnego aresztu, a funkcjonariusze ustalili, że we włamaniu pomagał im jeszcze 42-latek. Ten, kolejnego dnia, wiedząc co ma na sumieniu, zgłosił się do komisariatu sam. Cała trójka usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem, a o ich losie zdecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za przestępstwo, które na sumieniu mają podejrzani grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Nakło)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%