Zamknij

Początek Nowego Roku na drogach powiatu nakielskiego

19.11, 03.01.2023 KPP Nakło Aktualizacja: 18.01, 15.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Wzmożone działania na trasach w okresie noworocznym rozpoczęły się w miniony piątek (30.12.22), a zakończyły wczoraj. Na terenie powiatu nakielskiego odnotowano w tym czasie 4 kolizje drogowe. Nie było wypadków drogowych i ofiar śmiertelnych.

W okresie noworocznym na drogach powiatu nakielskiego prowadzone były wzmożone działania kontrolne. Akcja pn.: "Bezpieczny weekend – Sylwester" rozpoczęła się w miniony piątek (30.12.22) i trwała przez cztery dni.

Policjanci pełniący w tym czasie służbę na trasach, dbali o bezpieczeństwo uczestników ruchu. Szczególną uwagę zwracano na trzeźwość kierowców. Funkcjonariusze kontrolowali też stan techniczny aut oraz przestrzeganie przepisów drogowych zarówno przez kierujących, jak i pieszych.

W okresie noworocznym na terenie powiatu nakielskiego nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, nie było osób rannych i zabitych. Zgłoszono natomiast 4 kolizje drogowe.

Prowadzone kontrole doprowadziły do wyeliminowania z ruchu trzech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę nietrzeźwi. Mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

(KPP Nakło)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%