Zamknij
REKLAMA

Zarzuty za uprawę i posiadanie znacznej ilości marihuany

17:47, 26.11.2019 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkaniec podszubińskiej wsi został zatrzymany po tym, jak kryminalni znaleźli w użytkowanych przez niego pomieszczeniach znaczne ilości marihuany. Posiadanie narkotyków to nie jedyne zarzuty jakie na nim ciążą. Okazało się, że parał się też uprawą zabronionych roślin. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci nakielskiego pionu kryminalnego ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Szubin zlokalizowana jest plantacja marihuany. Kryminalni podejrzewali też, że uprawiający rośliny 26-latek może posiadać spore ilości zabronionego suszu w mieszkaniu.

Weryfikując swoje ustalenia pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali 26-latka. Podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń mundurowi znaleźli susz o łącznej wadze ponad 300 gramów.

Potwierdziła się także informacja, że podejrzany parał się uprawą zabronionych roślin. Plantacja zlokalizowana była przy budynkach gospodarczych. Część roślin jeszcze rosła, a część była już ścięta.

Wszystkie rośliny zostały zabezpieczone, a podejrzany zatrzymany w policyjnym areszcie. Mieszkaniec szubińskiej gminy już usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości marihuany oraz za jej uprawę. Decyzje w jego sprawie podejmie sąd. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 26-latkowi grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

szubiniankaszubinianka

3 0

Pan, zamieszczający ten artykuł sam nie wie czy w Szubinie to było czy w podszubinskiej wsi, trochę wstyd.. Wstawiać artykuł z błędami :))))) 20:00, 26.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz