Zamknij
REKLAMA

Kryminalni z Nakła zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy

08:13, 27.11.2019 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Kryminalni z Nakła zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy, który w użytkowanych pomieszczeniach posiadał ponad 360 gramów amfetaminy. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z nakielskiego pionu kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-letni mieszkaniec jednej z wsi w gminie Nakło może posiada znaczne ilości narkotyków.

Swoje ustalenia pojechali sprawdzić w miniony czwartek (21.11.19). Podczas przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez podejrzanego mundurowi znaleźli łącznie ponad 360 gramów białego proszku, który po wstępnym badaniu okazał się amfetaminą. Właściciel zabronionych substancji został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

W piątek (22.11.19) 24-latek został doprowadzony do sądu, który zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi on w areszcie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz