Zamknij
REKLAMA

Dwa nowe radiowozy trafiły do Komendy Powiatowej Policji w Nakle

16:00, 21.12.2019 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

18 grudnia 2019 r. w nakielskiej komendzie odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowo zakupionych radiowozów marki Hyundai Kona. Nowoczesne samochody zostały zakupione ze środków lokalnych samorządów oraz budżetu Komendy Głównej Policji.

Środa, 18 grudnia 2019 r. była ważnym dniem dla nakielskich policjantów, gdyż wzbogacili się oni o dwa nowe pojazdy służbowe marki Hyundai Kona. Nowoczesne radiowozy zostały zakupione ze środków Starostwa Powiatowego, lokalnych samorządów z Nakła i Szubina oraz budżetu Komendy Głównej Policji.

W uroczystości przekazania radiowozów uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią  mł. insp. Krzysztof Zawołański, Starosta Powiatu Nakielskiego Tadeusz Sobol, Wicestarosta Tomasz Miłowski, Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, Burmistrz Szubina Mariusz Piotrowski, Proboszcz Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Nakle Ks. Michał Adamczyk oraz kadra kierownicza i funkcjonariusze.

Komendant nakielskiego garnizonu mł. insp. Krzysztof Zawołański podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że flota nakielskiej policji wzbogaciła się o nowe pojazdy służbowe. Z pewnością radiowozy sprawdzą się w trakcie podejmowanych działań policyjnych, co będzie miało realne przełożenie na poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu nakielskiego.

Uwieńczeniem uroczystości było poświęcenie samochodów i modlitwa którą poprowadził Proboszcz Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Nakle, Ks. Michał Adamczyk.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AsdAsd

2 4

Nigdy nie przestanie mnie bawić, modlitwa za nowe pojazdy xD w ufo nie wierzą ale w tzw Boga już tak... Cóż ... 13:37, 21.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz