Zamknij
REKLAMA

Pijanego kierowcę przestraszył widok oznakowanego radiowozu

19:30, 19.05.2020 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

Kierowca audi na widok oznakowanego radiowozu patrolującego nocą szubińskie ulice, nagle zwolnił i zjechał na pobocze. Takie zachowanie kierowcy wydało się mundurowym podejrzane, dlatego go skontrolowali. Szybko okazało się, że decyzja była bardzo słuszna.

Sytuacja miała miejsce dzisiejszej nocy. „Patrolowcy” z komisariatu w Szubinie kontrolowali ulice miasta zwracając uwagę na przemieszczające się auta. Na jednej z nich zauważyli audi, którego kierowca nagle zwolnił po czym zjechał na pobocze i zatrzymał auto. Takie zachowanie wydało się funkcjonariuszom podejrzane, dlatego podjęli kontrolę audi.

Okazało się, że auto prowadził 32-letni mieszkaniec miasta. Podczas rozmowy z nim funkcjonariusze czuli alkohol, dlatego kierowca został sprawdzony alkomatem. Urządzenie wykazało w jego organizmie niespełna promil alkoholu.

Mundurowi zatrzymali kontrolowanemu blankiet prawa jazdy, a niebawem usłyszy on też zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Decyzje w sprawie 32-latka podejmie sąd.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz