Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:19, 21.06.2019
Telewizja publiczna zwróciła się do szkoły z prośbą o udzielenie informacji dotyczącej incydentu z udziałem uczniów. Zapytanie dotyczy szczegółowego przebiegu zdarzenia, informacji czy na uczniów skarżyły się inne osoby, czego dotyczyły skargi oraz czy sprawiali problemy wychowawcze. Telewizja dopytuje również czy szkoła podejmował próby łagodzenia sporu i na czym one polegały. W piśmie nie przywołuje się podstawy prawnej oraz celu zbierania danych. Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi, czy należy udostępniać takie dane na żądanie telewizji a jeśli tak to w jakim zakresie i na jakiej podstawie.
12:01, 17.06.2019
Dzięki zaangażowaniu toruńskich hokeistów Energa Toruń oraz uroczego rodzeństwa przesłanie kampanii jest proste – PRZEŁAMUJ LODY, by wspólnie się cieszyć smakiem życia!
11:08, 02.06.2019
Zanim przyjrzymy się bliżej optymalizacji stron www, warto odpowiedzieć na pytanie: kampania SEO - co to jest?
13:35, 31.05.2019
Obecnie bardzo popularnym trendem jest powierzanie części obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej podmiotom zewnętrznym. Tego rodzaju tendencje obserwować można chociażby w kwestiach dotyczących sporządzania dokumentacji rozliczeniowej przedsiębiorstwa.
15:50, 27.05.2019
Łatwo można zauważyć, że w ostatnich latach wzrosła liczba dostępnych szkół oferujących szkolenia programistyczne oraz tzw. bootcampów, które uczą podstaw programowania. Chętnych, którzy chcą zgłębić widzę z branży IT przybywa. Najczęściej są to osoby, które pragną zmienić swoją ścieżkę zawodową. Dlaczego programowanie stało się tak popularne i co przyciąga nowych zainteresowanych?
11:59, 24.05.2019
Coraz więcej firm tworzy działy IT. Przez to wzrasta zapotrzebowanie na osoby pełniące funkcję menadżera IT. Jakie więc trzeba spełniać wymagania, aby starać się o tę pracę i co należy do codziennych zadań na tym stanowisku? Przeczytaj w tekście!
11:57, 24.05.2019
Osoby, które doskonale czują się na pokładzie samolotu mogą związać swoją zawodową przyszłość z pracą w wybranych liniach lotniczych. Warto postawić na zawód stewarda/stewardessy, łącząc pasję z wysokim wynagrodzeniem.
11:54, 24.05.2019
Miłośnicy literatury pięknej często próbują swoich sił w poezji i tworzą własne wiersze. Wbrew pozorom, rola poety może wiązać się z zawodową satysfakcją, szczególnie jeśli ktoś specjalizuje się także w pisaniu szeroko pojętych wierszy użytkowych.
11:20, 23.05.2019
Agroturystyka mazurska cieszy się sporą popularnością tylko dlatego, że nie wie, na jaką tak naprawdę zasługuje. Gdyby wiedziała, czułaby się oszukana.
12:43, 16.05.2019
Wielu młodych ludzi marzy o tym, aby podjąć interesujący ich kierunek studiów na uczelni zagranicznej. Aby zrealizować swoje zamierzenie należy płynnie porozumiewać się w danym języku obcym, w zależności od kraju, w którym znajduje się nasz szkoła wyższa. Jeśli znajomość języka obcego nie jest wystarczająca – warto wyjechać na zagraniczny kurs językowy w celu doskonalenia znajomości języka. Nauka języka obcego w naturalnym środowisku, w otoczeniu innych młodych ludzi sprzyja szybkiemu zapamiętywaniu poszczególnych wyrażeń, słówek czy nawet schematów gramatycznych. Warto zaufać doświadczonym pracownikom z EF Education First, gdyż to eksperci organizujący zagraniczne kursy językowe dla młodzieży i dorosłych w różnych grupach wiekowych.
10:07, 13.05.2019
Uprawianiu sportów ekstremalnych towarzyszy szeroka gama niesamowitych wrażeń. Najwyrazistszym z nich jest bez wątpienia adrenalina, która pobudza do życia lepiej, niż dobra kawa o poranku, czy wieść o trafieniu szóstki w lotka. Nic więc dziwnego, że ich sympatyków spotkamy bez większych poszukiwań na całym świecie i na każdej jego płaszczyźnie. Wyczynowcy uprawiają je na ziemi, na wodzie i na wysokościach, o których nam się nie śniło. Materiały video przedstawiające ich zmagania cieszą się ogromną popularnością na serwisach pokroju Youtube\'a. Ryzyko groźnego wypadku jest bardzo duże, dlatego ten kawałek sportowego świata zarezerwowany jest dla ludzi o mocnych nerwach i ponadprzeciętnej formie. Oczywistym jest konieczność wzorowego przygotowania do tego rodzaju aktywności, prawda? Otóż niekoniecznie. Dobra forma i sprzęt to niestety nie wszystko. Nie mamy stuprocentowej kontroli nad tym, co może się zdarzyć podczas przejawiania tak skrajnie ryzykownej aktywności fizycznej. Dlatego szczególnie ważne będzie Colonnade - ubezpieczenie sporty ekstremalne. Zapewni ono nam niewiarygodne wsparcie po ewentualnym wypadku.
13:35, 08.05.2019
Biżuteria to niewielki, ale bardzo ważny dodatek. Te niewielkie elementy mogą całkowicie zmienić nasze stylizacje. Dlatego każda kobieta pragnie mieć w swoim kuferku mnóstwo kompletów biżuterii. Jednak nie wszystkie mogą sobie na to pozwolić. Z tego powodu warto wybierać biżuterię, która sprawdzi się w każdej sytuacji. W tym celu najlepiej zajrzeć na https://kuck.pl/zegarki-ti-sento-bizuteria-m-39.html, a z pewnością znajdziemy idealne dla siebie dodatki. Na co jednak zwracać uwagę?
15:32, 29.04.2019
Chyba każde z nas miało w pewnym wieku problemy z wymową - niektórym przechodziły one szybko, inni borykali się z nimi jeszcze w szkole. I owszem, wizyty u szkolnego logopedy to nic wstydliwego, jeżeli mogą oduczyć dziecka seplenienia, jednak pracę u podstaw powinniśmy przeprowadzać samodzielnie, jeszcze w domu. Z wadami wymowy można walczyć i to wcale nie tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy pomysł i odrobina cierpliwości.
09:23, 26.04.2019
Prądy d’Arsonvala wykorzystuje się w kosmetyce. Szczególnie rekomenduje się je dla skóry trądzikowej, łojotokowej i z rozszerzonymi porami. Zabieg nazywany jest po prostu d’arsonvalem. Poprawa kondycji skóry wynika z użycia antybakteryjnego ozonu, który poprawia krążenie krwi.
20:12, 25.04.2019
W przedślubnym szaleństwie bardzo łatwo zapomnieć o szczegółach, które potem mogą nieprzyjemnie zaskoczyć. Nawet jeśli wszystko wygląda na dopięte na ostatni guzik, warto sprawdzić to jeszcze raz, aby mieć stuprocentową pewność. Dotyczy to zarówno fryzjera, fotografa, kamerzysty, jak i sali weselnej. Na co zwracać uwagę przy wynajmie tej ostatniej?
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone