Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 21.11.2019
Planujesz przesłać pieniądze rodzinie i zastanawiasz się, jak długo idzie przelew z Norwegii do Polski? Czas realizacji takiego przekazu zależy od kilku czynników, przede wszystkim od wysokości kwoty, sposobu wysyłki oraz tego, ile jest się w stanie zapłacić za to, by środki zasiliły wskazane konto w ekspresowym tempie. Istnieje kilka sposobów na łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z Norwegii. Na który warto się zdecydować?
15:38, 13.08.2019
Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką kobiety. Zadbana, gładka skóra i piękny manicure są pozytywnie odbierane przez współrozmówców. Nic więc dziwnego, że usługi salonów kosmetycznych cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientek. Trendy w manicure jak wszystko w modzie zmienia się na przestrzeni sezonów. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się hybrydy, które w mniejszym stopniu niszczą płytkę, niż używany niegdyś żel. Mogłoby się wydawać, że zrobienie manicure jest trudnym i pracochłonnym zabiegiem. Okazuje się jednak, że samodzielne wykonanie hybryd, wcale nie jest skomplikowane. Wiele kobiet decyduje się więc na zakup lampy i niezbędnych lakierów.
00:00, 09.07.2019
Wyjazd w góry zbliża się wielkimi krokami, a my często zastanawiamy się, czy damy sobie radę pokonać zaplanowaną trasę, czy zamiast podziwiać piękne widoki nie będziemy narzekać na brak sił. Aby uniknąć zadyszki, zakwasów, bólu mięśni, należy odpowiednio wcześnie zadbać o swoją kondycję.
10:45, 02.07.2019
Kurs na zagęszczarki i ubijaki wibracyjne jest coraz częściej w ofercie firm szkoleniowych takich jak kursylektor,pl. Dzięki zapisaniu się na tego typu kurs można uzyskać kwalifikacje do tego, aby pracować w zawodzie operatora zagęszczarek oraz ubijaków wibracyjnych. Jednak, aby było to możliwe, wcześniej trzeba spełnić pewne kryteria i oczywiście ukończyć szkolenie oraz zdać egzamin.
08:01, 28.06.2019
W salonie spędzamy sporą część dnia. To miejsce spotkań rodzinnych, tu wypoczywamy i przyjmujemy gości. Bez względu na to, czy mieszkamy w przestronnym domu, czy w niewielkiej kawalerce, strefa wypoczynkowa powinna być urządzona z rozmysłem. Odpowiedni wybór kanapy oraz ławy zapewni komfort, a przy okazji będzie cieszyć oko domowników i gości.
15:19, 21.06.2019
Telewizja publiczna zwróciła się do szkoły z prośbą o udzielenie informacji dotyczącej incydentu z udziałem uczniów. Zapytanie dotyczy szczegółowego przebiegu zdarzenia, informacji czy na uczniów skarżyły się inne osoby, czego dotyczyły skargi oraz czy sprawiali problemy wychowawcze. Telewizja dopytuje również czy szkoła podejmował próby łagodzenia sporu i na czym one polegały. W piśmie nie przywołuje się podstawy prawnej oraz celu zbierania danych. Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi, czy należy udostępniać takie dane na żądanie telewizji a jeśli tak to w jakim zakresie i na jakiej podstawie.
12:01, 17.06.2019
Dzięki zaangażowaniu toruńskich hokeistów Energa Toruń oraz uroczego rodzeństwa przesłanie kampanii jest proste – PRZEŁAMUJ LODY, by wspólnie się cieszyć smakiem życia!
11:08, 02.06.2019
Zanim przyjrzymy się bliżej optymalizacji stron www, warto odpowiedzieć na pytanie: kampania SEO - co to jest?
13:35, 31.05.2019
Obecnie bardzo popularnym trendem jest powierzanie części obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej podmiotom zewnętrznym. Tego rodzaju tendencje obserwować można chociażby w kwestiach dotyczących sporządzania dokumentacji rozliczeniowej przedsiębiorstwa.
15:50, 27.05.2019
Łatwo można zauważyć, że w ostatnich latach wzrosła liczba dostępnych szkół oferujących szkolenia programistyczne oraz tzw. bootcampów, które uczą podstaw programowania. Chętnych, którzy chcą zgłębić widzę z branży IT przybywa. Najczęściej są to osoby, które pragną zmienić swoją ścieżkę zawodową. Dlaczego programowanie stało się tak popularne i co przyciąga nowych zainteresowanych?
11:59, 24.05.2019
Coraz więcej firm tworzy działy IT. Przez to wzrasta zapotrzebowanie na osoby pełniące funkcję menadżera IT. Jakie więc trzeba spełniać wymagania, aby starać się o tę pracę i co należy do codziennych zadań na tym stanowisku? Przeczytaj w tekście!
11:57, 24.05.2019
Osoby, które doskonale czują się na pokładzie samolotu mogą związać swoją zawodową przyszłość z pracą w wybranych liniach lotniczych. Warto postawić na zawód stewarda/stewardessy, łącząc pasję z wysokim wynagrodzeniem.
11:54, 24.05.2019
Miłośnicy literatury pięknej często próbują swoich sił w poezji i tworzą własne wiersze. Wbrew pozorom, rola poety może wiązać się z zawodową satysfakcją, szczególnie jeśli ktoś specjalizuje się także w pisaniu szeroko pojętych wierszy użytkowych.
11:20, 23.05.2019
Agroturystyka mazurska cieszy się sporą popularnością tylko dlatego, że nie wie, na jaką tak naprawdę zasługuje. Gdyby wiedziała, czułaby się oszukana.
12:43, 16.05.2019
Wielu młodych ludzi marzy o tym, aby podjąć interesujący ich kierunek studiów na uczelni zagranicznej. Aby zrealizować swoje zamierzenie należy płynnie porozumiewać się w danym języku obcym, w zależności od kraju, w którym znajduje się nasz szkoła wyższa. Jeśli znajomość języka obcego nie jest wystarczająca – warto wyjechać na zagraniczny kurs językowy w celu doskonalenia znajomości języka. Nauka języka obcego w naturalnym środowisku, w otoczeniu innych młodych ludzi sprzyja szybkiemu zapamiętywaniu poszczególnych wyrażeń, słówek czy nawet schematów gramatycznych. Warto zaufać doświadczonym pracownikom z EF Education First, gdyż to eksperci organizujący zagraniczne kursy językowe dla młodzieży i dorosłych w różnych grupach wiekowych.
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone