Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:37, 01.07.2020
Młody, zielony jęczmień, czy to w wersji sproszkowanej czy w formie gotowego soku do picia, bije ostatnio rekordy popularności. To suplement uwielbiany przez zwolenników zdrowego stylu życia. Sprawdźmy, na czym polega jego fenomen i czy rzeczywiście warto go spożywać?
09:07, 25.06.2020
Mamy XXI wiek. Technologia i medycyna cały czas się rozwijają. My możemy korzystać z coraz to nowszych zabiegów oraz sposobów, które pozwolą pozbyć się nam kompleksów, pięknie wyglądać oraz powrócić do zdrowia. Takie właśnie możliwości dają nam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Przekonajmy się co nam oferuje medycyna estetyczna oraz jak wybrać odpowiedni gabinet.
09:21, 23.06.2020
Jeśli zastanawiasz się jak dodatkowo oświetlić wybraną przestrzeń - salonu, sypialni, czy nawet przedpokoju, a jednocześnie pragniesz stworzyć wnętrze klimatyczne i przytulne, wybierz odpowiednią lampę stołową. To proste, bowiem ich wybór jest imponujący, a ceny naprawdę atrakcyjne.
09:10, 22.06.2020
Choć aktywność fizyczna odgrywa w życiu niezwykle ważną rolę, to hasło - sport to zdrowie, nie zawsze okazuje się tutaj być trafione w dziesiątkę. Oczywiście sport to mnóstwo endorfin, lepsze samopoczucie, doskonały wygląd, sprawność, lepsza praca serca czy innych narządów. W wyniku jednak zbyt intensywnego trenowania, przetrenowania, niewłaściwego podejścia do treningów lub nieodpowiedniej wiedzy, można nabawić się wielu problemów. W takich przypadkach rehabilitacja lub fizjoterapia okazuje się być jedyną szansą, by na nowo w pełni cieszyć się swoją sprawnością, dobrą formą i idealną prezencją.
12:37, 15.06.2020
Pytanie to budzi wiele kontrowersji. Spora część ofert wypożyczalni stawia na indywidualny kontakt z klientem i poznanie jego potrzeb. Nie ma w tym co prawda nic złego, jednak równie ważna jest prezentacja zasad wynajmu, które mogą zadecydować o tym, czy usługa sprawdzi się w naszej sytuacji.
08:17, 08.06.2020
Prowadząc dużą restaurację, małe bistro czy punkt gastronomiczny musimy posiadać jednorazowe opakowania. W wielu sytuacjach nasi klienci będą wymagać zapakowania pozostałego jedzenia lub dowozu do miejsca zamieszkania. W takich sytuacjach posiadanie odpowiednich opakowań jest niezbędne. Nie każdy jednak wie, jak wybrać je do swojego punktu i gdzie można je kupić. Poniższy artykuł powinien nam w tym pomóc.
17:25, 29.05.2020
Sen zajmuje nam około 1/3 doby. Dobry wypoczynek jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania, efektywnej nauki czy pracy oraz dobrego samopoczucia. Dorosły człowiek powinien spać około 6 - 8 godzin na dobę, by organizm właściwie się zregenerował i sprawnie funkcjonował. Dobór odpowiedniego miejsca (tj. pomieszczenia o właściwym wyciszeniu i dobrym oświetleniu, wygodnego łóżka z odpowiednim materacem), a przede wszystkim pościeli, jest bardzo ważny. Wymiary poszwy 160x200 są najbardziej właściwe dla osób mierzących od 140 do 190 centymetrów wzrostu . Dzięki temu cała sylwetka jest dobrze otulona. W przypadku spania samemu, pozostaje jeszcze dużo przestrzeni. Zaś kiedy komplet jest przeznaczona dla pary, nawet śpiąc obok siebie, obie osoby mają wystarczająco dużo miejsca.
11:57, 29.05.2020
Domy szkieletowe są dość popularne, zwłaszcza wśród osób, którym spieszy się z budową własnego domu lub pragną oszczędzić. W tej technologii można budować zarówno klasyczne domy kanadyjskie, jak i w dowolnym innym stylu. Jakie możliwości i ograniczenia wiążą się z decyzją na realizację projektu domu szkieletowego?
14:17, 21.05.2020
Sardynia dla wielu jest prawdziwym rajem na ziemi. Jest tam dosłownie wszystko to, w czym można zakochać się od pierwszego spojrzenia. Cudowna woda, piasek, słońce, moc atrakcji, niezwykłe widoki. Idealny odpoczynek dla samotników, dla par, jak również i dla rodzin z dziećmi. Coś dla osób lubiących wylegiwać się na plaży i spędzać aktywnie czas. Wyspa ta zachwyca i każdy kto tylko raz się na niej znajdzie, z pewnością będzie chciał wrócić ponownie. Decydując się jednak na ten wyjazd, lepiej jest wybrać się tam na własną rękę czy postawić na opcję all inclusive? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, co bardziej nam odpowiada. W tym artykule jednak skupimy się przede wszystkim na tym, dlaczego warto wybrać wakacje w wersji all inclusive i jakie to niesie za sobą korzyści.
11:32, 17.05.2020
Główny Urząd Statystyczny, jak co roku, regularnie publikuje średnie zarobki w polskich miastach i powiatach. Jak możemy się domyślać, wynagrodzenia są tym wyższe, im większa liczba ludności. Jednak wśród stolic województw i aglomeracji, na podium znalazły się dwie mniejsze miejscowości.
11:30, 16.05.2020
Dysponując prawem jazdy kategorii B, telefonem z nawigacją oraz co najmniej przeciętną kondycją fizyczną, posiadamy wszelkie narzędzia, by podjąć pierwszą pracę. Zatrudnienie w charakterze kuriera jest coraz częstszym pomysłem wśród osób studiujących oraz uczącej się młodzieży.
13:48, 15.05.2020
„Człowiek od wszystkiego to do niczego się nie nadaje!” – tak zwykły często mawiać nasze babcie o osobach, które imają się wielu działań, ale z mizernym skutkiem. Dalej trzymając się przysłów: łapią wiele srok za ogon. Czasem jednak ludowe prawdy nie mają swojego odzwierciedlenia w obecnych realiach. Przyjrzymy się dzisiaj zakładom kosmetycznym, które oferują różne rodzaje usług w ramach jednego lokalu. Dlaczego tak się dzieje? Czy warto iść do „wielozadaniowców”? Przedstawimy kilka różnych historii.
11:29, 15.05.2020
Rozmowa kwalifikacyjna wzbudza w kandydatach uzasadniony stres, podczas którego nietrudno o wpadkę. Są jednak zachowania, których należy się wystrzegać przy kontakcie z pracodawcą. Jakie postępowanie może skutecznie przekreślić nasze szanse do objęcia stanowiska?
11:27, 14.05.2020
Obecny rynek pracy wymusza na kandydatach znajomość minimum jednego lub dwóch zagranicznych języków. Język obcy jest niemal obligatoryjny w większych miastach, rejonach turystycznych i przygranicznych. W jaki sposób określić naszą znajomość angielskiego, niemieckiego lub innego języka?
14:01, 11.05.2020
Jednym z ciekawych i pożądanych zawodów jest architekt. Tutaj można liczyć na wynagrodzenie powyżej 5 tys. złotych, czyli w granicach 8200 zł brutto. Oczywiście zanim będzie można liczyć na zlecenia i profity trzeba zdobyć odpowiednie wykształcenie. Najlepiej ukończyć studia wyższe na kierunku architektura. Są dwie drogi: politechnika albo wyższa szkoła artystyczna. W takich placówkach można zdobyć tytuł magistra.