Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
11:35, 18.02.2019
Beton już od czasów starożytnych jest niezastąpionym i praktycznym materiałem budowlanym. Co warto o tym produkcie wiedzieć i dlaczego dobrze jest znać metody radzenia sobie z jego korozją oraz z uszkodzeniami?
11:33, 18.02.2019
W życiu nie brakuje wyjątkowych okazji, kiedy to każda kobieta chce poczuć się pięknie oraz komfortowo. Niezwykle uroczo w wyjątkowych sytuacjach prezentuje się spódnica tiulowa z gustownie dobraną gładką bluzeczką.
10:50, 11.01.2019
Jest to niezwykle wydajny samochód, który jest produkowany przez francuską firmę motoryzacyjną o nazwie Citroen. Dana firma zajmuje się produkcją samochodów od momentu jej założenia w 1919 roku. Od tego momentu dana firma motoryzacyjna skupiła się na produkcji samochodów, wytwarzając w ostatnich produkcji niesamowite modele aut. Pod daną marką wyprodukowanych zostało wiele modeli samochodów, a Citroen C4 Cactus jest jednym z modeli, który zapewnia wygodę nie tylko pasażerom, ale i także kierowcy. Podczas, gdy samochód pozostał praktyczny na osób zainteresowanych jego zakupem, oferuje on także całkowicie nowe funkcje zapożyczone od samochodów o ponownych proporcjach.
13:17, 18.12.2018
Jeśli w trakcie wakacji chcemy podróżować, a nie posiadamy własnego auta – wówczas warto rozważyć wynajem odpowiedniego samochodu. W zależności od naszych wymagań oraz od liczby współpasażerów możemy wypożyczyć mniejszy lub większy samochód. Jeżeli podróżujemy w kameralnym gronie – możemy wynająć wygodny samochód kompaktowy lub elegancką limuzynę zapewniając sobie komfortową i bezpieczną jazdę. Natomiast w trakcie podróży większą grupą – dobrym rozwiązaniem będzie pojemny minivan o odpowiedniej liczbie miejsc.
11:27, 18.12.2018
Rozwój technologiczny sprawia, że życie staje się zdecydowanie łatwiejsze. Od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszą się inteligentne domy. Są to budynki wyposażone w nowoczesne systemy zwiększające bezpieczeństwo oraz wygodę życia mieszkańców. Co warto wiedzieć na ich temat?
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
14:28, 06.12.2018
Zima startuje już pełną parą. Jest to więc ostatni dzwonek, aby pomyśleć nad tym, jak sprawić, aby była serią fajnych przeżyć, a nie długimi ciemnymi miesiącami wyczekiwania na wiosnę. Na pewno mroczne dni rozjaśnią święta spełnione z rodziną oraz szaleństwa sylwestrowej nocy. Warto też zadbać o nieco ruchu na świeżym, mroźnym powietrzu i wybrać się na przykład na narty. Zima startuje już pełną parą. Jest to więc ostatni dzwonek, aby pomyśleć nad tym, jak sprawić, aby była serią fajnych przeżyć, a nie długimi ciemnymi miesiącami wyczekiwania na wiosnę. Na pewno mroczne dni rozjaśnią święta spełnione z rodziną oraz szaleństwa sylwestrowej nocy. Warto też zadbać o nieco ruchu na świeżym, mroźnym powietrzu i wybrać się na przykład na narty.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
12:22, 28.11.2018
Każdego dnia w naszym kraju z usług taksówkarzy korzysta niemal 400 tysięcy osób. W ciągu ostatniej dekady rynek taksówek zanotował wzrost o prawie 30 procent. Kto częściej zamawia taryfę – kobiety czy mężczyźni? W jakich polskich miastach realizowanych jest najwięcej kursów? Oto garść danych z branży taksówkarskiej z 2018 roku.
14:17, 26.11.2018
Znasz to uczucie, kiedy wyruszasz w trasę i masz wrażenie, że czegoś zapomniałeś? Nie ma nic gorszego, gdy setki kilometrów od domu okazuje się, że miałeś rację. Być może masz już swoją checklistę, a może dopiero wybierasz się w swoją pierwszą kamperową podróż. Oto co zawsze powinieneś mieć ze sobą:
14:28, 20.11.2018
Koszty są nierozłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, ale również zwykłego funkcjonowania w życiu. Ustawodawca zauważa różnicę pomiędzy przychodami i dochodami oraz konieczność ponoszenia niektórych kosztów. Nie wszystkie wydatki zrównuje jednak z kosztami, efektem czego podatnik, zarówno ten prowadzący działalność gospodarczą jak i pracujący w ramach umowy o pracę czy umowy zlecenia, może próbować zmniejszyć swoje zobowiązania podatkowe. Należy robić to jednak zgodnie z aktualnymi normami prawnymi.
12:55, 06.11.2018
Niestety, ale wyjazd na wakacje wiąże się z większym ryzykiem niż na co dzień. Decyzja na podróż powinna wiązać się z wykupieniem stosownego ubezpieczenia medycznego. Czym kierować się przy wyborze aby polisa zdrowotna była jak najlepsza? Mamy nadzieję, że artykuł, który właśnie czytasz okaże się dla Ciebie bardzo pomocny!
00:00, 30.10.2018
Coraz częściej zauważasz, że na polskich drogach robi się niebezpiecznie? Ponadto stan naszych dróg pozostawia wiele do życzenia. Takie historie niestety mogą skończyć się dla nas jakąś nieprzyjemną historią. Dlatego właśnie warto mieć w zanadrzu wizytówkę firmy, która w razie zdarzenia drogowego, będzie w stanie wesprzeć nas profesjonalną pomocą drogową.
12:54, 08.10.2018
O czystość należy dbać zawsze i w każdym przypadku. Nie ma nic gorszego niż życie w brudnym mieszkaniu czy jazda zakurzonym autem. Jeżeli szukasz uniwersalnych środków czyszczących, to ten tekst jest właśnie dla ciebie. Prezentujemy w nim ściereczki z mikrofibry oraz rękawice do mycia samochodu.
08:27, 02.10.2018
Polski rynek e-commerce wart jest już ponad 40 mld złotych i wszystko wskazuje na to, że wciąż rośnie w siłę. A w czasach rosnącej popularności zakupów on-line wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie, co za tym idzie, rozwija się też branża ubezpieczeń.
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone