Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:51, 02.01.2020
Obecnie na polskim rynku wynajmowanych jest ponad 2 mln. mieszkań, co oznacza, że wynajem jest w naszym kraju stosunkowo popularny. Takie rozwiązanie może przynieść korzyści obu stronom: właścicielowi mieszkania oraz najmującym. Co jednak w sytuacji, gdy wynajmujący chce rozwiązać umowę najmu? Wbrew pozorom nie jest to tak proste, jak się wydaje. Właściciel mieszkania musi respektować przepisy wynikające z ustawy o ochronie praw lokatorów. Co z nich wynika?
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
15:08, 09.12.2019
Wodę trzeba pić regularnie, minimum dwa litry dziennie – zapewne o tym wiesz. Pozostaje jednak pytanie: jaką wodę pić? Czy najlepsza będzie butelkowana, filtrowana, z dystrybutora do wody czy może z kranu? Które z tych sposobów są dobre zarówno dla zdrowia jak i dla środowiska? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, jesteś w dobrym miejscu! W tym artykule poznasz omówienie każdego z tych sposobów picia wody. Dowiesz się, jakie są ich zalety i wady. A wszystko po to, by ułatwić ci podjęcie decyzji, jaką wodę wybrać!
08:04, 09.12.2019
Tak jak niemal każdy z nas ma pewien adres, wskazujący na miejsce zamieszkania, tak nasze komputery czy sieć komputerowa mają adresy IP. Media donoszą, że właśnie skończyła się pula adresów IPv4. Co to dla nas oznacza? Jak można to interpretować?
00:00, 21.11.2019
Planujesz przesłać pieniądze rodzinie i zastanawiasz się, jak długo idzie przelew z Norwegii do Polski? Czas realizacji takiego przekazu zależy od kilku czynników, przede wszystkim od wysokości kwoty, sposobu wysyłki oraz tego, ile jest się w stanie zapłacić za to, by środki zasiliły wskazane konto w ekspresowym tempie. Istnieje kilka sposobów na łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z Norwegii. Na który warto się zdecydować?
15:38, 13.08.2019
Nie od dziś wiadomo, że dłonie są wizytówką kobiety. Zadbana, gładka skóra i piękny manicure są pozytywnie odbierane przez współrozmówców. Nic więc dziwnego, że usługi salonów kosmetycznych cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientek. Trendy w manicure jak wszystko w modzie zmienia się na przestrzeni sezonów. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się hybrydy, które w mniejszym stopniu niszczą płytkę, niż używany niegdyś żel. Mogłoby się wydawać, że zrobienie manicure jest trudnym i pracochłonnym zabiegiem. Okazuje się jednak, że samodzielne wykonanie hybryd, wcale nie jest skomplikowane. Wiele kobiet decyduje się więc na zakup lampy i niezbędnych lakierów.
00:00, 09.07.2019
Wyjazd w góry zbliża się wielkimi krokami, a my często zastanawiamy się, czy damy sobie radę pokonać zaplanowaną trasę, czy zamiast podziwiać piękne widoki nie będziemy narzekać na brak sił. Aby uniknąć zadyszki, zakwasów, bólu mięśni, należy odpowiednio wcześnie zadbać o swoją kondycję.
10:45, 02.07.2019
Kurs na zagęszczarki i ubijaki wibracyjne jest coraz częściej w ofercie firm szkoleniowych takich jak kursylektor,pl. Dzięki zapisaniu się na tego typu kurs można uzyskać kwalifikacje do tego, aby pracować w zawodzie operatora zagęszczarek oraz ubijaków wibracyjnych. Jednak, aby było to możliwe, wcześniej trzeba spełnić pewne kryteria i oczywiście ukończyć szkolenie oraz zdać egzamin.
08:01, 28.06.2019
W salonie spędzamy sporą część dnia. To miejsce spotkań rodzinnych, tu wypoczywamy i przyjmujemy gości. Bez względu na to, czy mieszkamy w przestronnym domu, czy w niewielkiej kawalerce, strefa wypoczynkowa powinna być urządzona z rozmysłem. Odpowiedni wybór kanapy oraz ławy zapewni komfort, a przy okazji będzie cieszyć oko domowników i gości.
15:19, 21.06.2019
Telewizja publiczna zwróciła się do szkoły z prośbą o udzielenie informacji dotyczącej incydentu z udziałem uczniów. Zapytanie dotyczy szczegółowego przebiegu zdarzenia, informacji czy na uczniów skarżyły się inne osoby, czego dotyczyły skargi oraz czy sprawiali problemy wychowawcze. Telewizja dopytuje również czy szkoła podejmował próby łagodzenia sporu i na czym one polegały. W piśmie nie przywołuje się podstawy prawnej oraz celu zbierania danych. Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi, czy należy udostępniać takie dane na żądanie telewizji a jeśli tak to w jakim zakresie i na jakiej podstawie.
12:01, 17.06.2019
Dzięki zaangażowaniu toruńskich hokeistów Energa Toruń oraz uroczego rodzeństwa przesłanie kampanii jest proste – PRZEŁAMUJ LODY, by wspólnie się cieszyć smakiem życia!
11:08, 02.06.2019
Zanim przyjrzymy się bliżej optymalizacji stron www, warto odpowiedzieć na pytanie: kampania SEO - co to jest?
13:35, 31.05.2019
Obecnie bardzo popularnym trendem jest powierzanie części obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej podmiotom zewnętrznym. Tego rodzaju tendencje obserwować można chociażby w kwestiach dotyczących sporządzania dokumentacji rozliczeniowej przedsiębiorstwa.
15:50, 27.05.2019
Łatwo można zauważyć, że w ostatnich latach wzrosła liczba dostępnych szkół oferujących szkolenia programistyczne oraz tzw. bootcampów, które uczą podstaw programowania. Chętnych, którzy chcą zgłębić widzę z branży IT przybywa. Najczęściej są to osoby, które pragną zmienić swoją ścieżkę zawodową. Dlaczego programowanie stało się tak popularne i co przyciąga nowych zainteresowanych?
11:59, 24.05.2019
Coraz więcej firm tworzy działy IT. Przez to wzrasta zapotrzebowanie na osoby pełniące funkcję menadżera IT. Jakie więc trzeba spełniać wymagania, aby starać się o tę pracę i co należy do codziennych zadań na tym stanowisku? Przeczytaj w tekście!
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone