Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
14:28, 06.12.2018
Zima startuje już pełną parą. Jest to więc ostatni dzwonek, aby pomyśleć nad tym, jak sprawić, aby była serią fajnych przeżyć, a nie długimi ciemnymi miesiącami wyczekiwania na wiosnę. Na pewno mroczne dni rozjaśnią święta spełnione z rodziną oraz szaleństwa sylwestrowej nocy. Warto też zadbać o nieco ruchu na świeżym, mroźnym powietrzu i wybrać się na przykład na narty. Zima startuje już pełną parą. Jest to więc ostatni dzwonek, aby pomyśleć nad tym, jak sprawić, aby była serią fajnych przeżyć, a nie długimi ciemnymi miesiącami wyczekiwania na wiosnę. Na pewno mroczne dni rozjaśnią święta spełnione z rodziną oraz szaleństwa sylwestrowej nocy. Warto też zadbać o nieco ruchu na świeżym, mroźnym powietrzu i wybrać się na przykład na narty.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
12:22, 28.11.2018
Każdego dnia w naszym kraju z usług taksówkarzy korzysta niemal 400 tysięcy osób. W ciągu ostatniej dekady rynek taksówek zanotował wzrost o prawie 30 procent. Kto częściej zamawia taryfę – kobiety czy mężczyźni? W jakich polskich miastach realizowanych jest najwięcej kursów? Oto garść danych z branży taksówkarskiej z 2018 roku.
14:17, 26.11.2018
Znasz to uczucie, kiedy wyruszasz w trasę i masz wrażenie, że czegoś zapomniałeś? Nie ma nic gorszego, gdy setki kilometrów od domu okazuje się, że miałeś rację. Być może masz już swoją checklistę, a może dopiero wybierasz się w swoją pierwszą kamperową podróż. Oto co zawsze powinieneś mieć ze sobą:
14:28, 20.11.2018
Koszty są nierozłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, ale również zwykłego funkcjonowania w życiu. Ustawodawca zauważa różnicę pomiędzy przychodami i dochodami oraz konieczność ponoszenia niektórych kosztów. Nie wszystkie wydatki zrównuje jednak z kosztami, efektem czego podatnik, zarówno ten prowadzący działalność gospodarczą jak i pracujący w ramach umowy o pracę czy umowy zlecenia, może próbować zmniejszyć swoje zobowiązania podatkowe. Należy robić to jednak zgodnie z aktualnymi normami prawnymi.
12:55, 06.11.2018
Niestety, ale wyjazd na wakacje wiąże się z większym ryzykiem niż na co dzień. Decyzja na podróż powinna wiązać się z wykupieniem stosownego ubezpieczenia medycznego. Czym kierować się przy wyborze aby polisa zdrowotna była jak najlepsza? Mamy nadzieję, że artykuł, który właśnie czytasz okaże się dla Ciebie bardzo pomocny!
00:00, 30.10.2018
Coraz częściej zauważasz, że na polskich drogach robi się niebezpiecznie? Ponadto stan naszych dróg pozostawia wiele do życzenia. Takie historie niestety mogą skończyć się dla nas jakąś nieprzyjemną historią. Dlatego właśnie warto mieć w zanadrzu wizytówkę firmy, która w razie zdarzenia drogowego, będzie w stanie wesprzeć nas profesjonalną pomocą drogową.
12:54, 08.10.2018
O czystość należy dbać zawsze i w każdym przypadku. Nie ma nic gorszego niż życie w brudnym mieszkaniu czy jazda zakurzonym autem. Jeżeli szukasz uniwersalnych środków czyszczących, to ten tekst jest właśnie dla ciebie. Prezentujemy w nim ściereczki z mikrofibry oraz rękawice do mycia samochodu.
08:27, 02.10.2018
Polski rynek e-commerce wart jest już ponad 40 mld złotych i wszystko wskazuje na to, że wciąż rośnie w siłę. A w czasach rosnącej popularności zakupów on-line wzrasta zapotrzebowanie na usługi kurierskie, co za tym idzie, rozwija się też branża ubezpieczeń.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
09:47, 25.09.2018
Wyjazd na wakacje kamperem to wspaniała przygoda dla całej rodziny. Na wycieczkę można wybrać się spontanicznie i zdecydować się na odwiedzenie wielu różnych lokalizacji. O czym pamiętać, jeżeli planuje się wakacie objazdowe w samochodzie campingowym?
12:40, 19.09.2018
Każdego roku na rynek trafiają coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, bez których nie wyobrażamy już sobie codziennego życia. I choć często są zaawansowanym multimedialnie kombajnem z podręcznym komputerem zamkniętym w niewielkiej obudowie, to psują się na potęgę. A im nowszy sprzęt, tym wyższa jego cena. Dopiero patrząc na nią można wyjść z założenia, że może warto ubezpieczyć gadżet i uchronić swój portfel przed nieprzewidzianymi wydatkami.
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone