Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:04, 03.04.2020
Wiele osób, które nigdy wcześniej nie brały chwilówek negatywnie podchodzą do takich form zobowiązań. Jednak czy to słuszne i uzasadnione podejście? Okazuje się, że czasem taki rodzaj pożyczki może przynieść sporo korzyści i być nawet pozbawiony jakichkolwiek kosztów!
13:52, 02.04.2020
Poszukiwanie nowego mieszkania to nierzadko przeglądanie dziesiątek lub setek ofert różnych deweloperów. Szczególnie w Warszawie, która nieustannie dynamicznie się rozrasta, znalezienie nowego lokum może być trudne. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, możesz skorzystać z naszych wskazówek:
00:00, 24.03.2020
Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.
12:04, 20.03.2020
Każde stanowisko pracy ma wady i zalety. Niekiedy zalety przewyższają, co sprawia, że chętnie wykonujemy daną pracę, a czasem jest znacznie więcej wad, co skłania nas, do poszukania nowej. Jednak w wyjątkowych sytuacjach, gdzie proporcje zalet do wad są zbliżone, czujemy się zablokowani, boimy się podjąć decyzję o zmianie, bo kierujemy się kilkoma popularnymi mitami.
12:01, 19.03.2020
Jak znaleźć pracę? To pytanie jest łatwe, ale i trudne zarazem. Jednego jesteśmy pewni, w mianowicie wiemy, gdzie jej szukać. A więc jeżeli szukacie ciekawych ofert pracy to koniecznie zajrzyjcie na portal Pracuj.pl. Oczywiście jej znalezienie często nie jest proste, co nie oznacza, że należy się zniechęcać. Warto pamiętać, że czasami samo ukończenie szkoły nie wystarcza, a więc najlepiej ciągle poszerzać swoje kwalifikacje.
13:31, 05.03.2020
Już teraz masz możliwość skrócenia czasu oczekiwania na swoją paczkę z Ali, bez wzrostu kosztów jej transportu.
11:33, 13.02.2020
Rynek pożyczek jest obecnie bardzo rozbudowany – oprócz banków, istnieje również kilkadziesiąt podmiotów, które zajmują się udzielaniem szybkich pożyczek na dowolny cel. Chcesz uniknąć skomplikowanych formalności?
13:10, 03.02.2020
Wzięcie zbyt wielu chwilówek to częsty błąd pożyczkobiorców, którzy w jego konsekwencji nierzadko wpadają w tarapaty finansowe. Aby poradzić sobie ze spłatą wszystkich zobowiązań, niektórzy z nich sięgają po kredyt konsolidacyjny, który pozwala uregulować za jednym zamachem wszystkie pożyczki.
10:31, 31.01.2020
Wypożyczanie samochodu stałe się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak za sprawą ogólnego trendu do korzystania z usług i przedmiotów, które możemy wypożyczyć na określony czas. Model subskrypcyjny jest już bardzo mocno zauważalny w każdej gałęzi biznesu. Skoro przestaliśmy kupować filmy DVD na rzecz serwisów VOD, to dlaczego trend ten nie miał przejść także na motoryzację?
13:48, 30.01.2020
W dzisiejszych czasach smartfon to jeden z podstawowych urządzeń, jaki nosi przy sobie większość ludzi, także tych najmłodszych. W domu korzystają ze smartfonów nawet przedszkolaki, a własne telefony ma już większość uczniów szkoły podstawowej. Zakup pierwszego smartfonu dla dziecka to nie lada wyzwanie zarówno finansowe, jak i związane z wyborem odpowiedniego modelu.
12:51, 02.01.2020
Obecnie na polskim rynku wynajmowanych jest ponad 2 mln. mieszkań, co oznacza, że wynajem jest w naszym kraju stosunkowo popularny. Takie rozwiązanie może przynieść korzyści obu stronom: właścicielowi mieszkania oraz najmującym. Co jednak w sytuacji, gdy wynajmujący chce rozwiązać umowę najmu? Wbrew pozorom nie jest to tak proste, jak się wydaje. Właściciel mieszkania musi respektować przepisy wynikające z ustawy o ochronie praw lokatorów. Co z nich wynika?
00:00, 20.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
15:08, 09.12.2019
Wodę trzeba pić regularnie, minimum dwa litry dziennie – zapewne o tym wiesz. Pozostaje jednak pytanie: jaką wodę pić? Czy najlepsza będzie butelkowana, filtrowana, z dystrybutora do wody czy może z kranu? Które z tych sposobów są dobre zarówno dla zdrowia jak i dla środowiska? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, jesteś w dobrym miejscu! W tym artykule poznasz omówienie każdego z tych sposobów picia wody. Dowiesz się, jakie są ich zalety i wady. A wszystko po to, by ułatwić ci podjęcie decyzji, jaką wodę wybrać!
08:04, 09.12.2019
Tak jak niemal każdy z nas ma pewien adres, wskazujący na miejsce zamieszkania, tak nasze komputery czy sieć komputerowa mają adresy IP. Media donoszą, że właśnie skończyła się pula adresów IPv4. Co to dla nas oznacza? Jak można to interpretować?
00:00, 21.11.2019
Planujesz przesłać pieniądze rodzinie i zastanawiasz się, jak długo idzie przelew z Norwegii do Polski? Czas realizacji takiego przekazu zależy od kilku czynników, przede wszystkim od wysokości kwoty, sposobu wysyłki oraz tego, ile jest się w stanie zapłacić za to, by środki zasiliły wskazane konto w ekspresowym tempie. Istnieje kilka sposobów na łatwe i szybkie przesyłanie pieniędzy z Norwegii. Na który warto się zdecydować?
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone