Zamknij
REKLAMA

Szkło hartowane niejedno ma imię. Prezentujemy najpopularniejsze rodzaje protektorów

00:00, 03.03.2021 | materiały partnera

Chcesz kupić szkło hartowane na swój smartfon, jednak zatraciłeś się podczas wyboru idealnego protektora? Nic dziwnego, ponieważ współczesny rynek akcesoriów GSM rozwija się w naprawdę ekspresowym tempie. Jeszcze kilka lat temu szkło hartowane było nowością, a dziś możesz kupić przynajmniej kilka popularnych wersji tego zabezpieczenia. Dwuwymiarowe, trójwymiarowe czy antybakteryjne... Lista ta jest niezwykle długa. W tym artykule postaramy się ją przybliżyć. Oto najbardziej powszechne rodzaje szkieł hartowanych na rynku. Zadbaj o bezpieczeństwo telefonu oraz o własną wygodę podczas użytkowania nowoczesnego smartfona. Zapraszamy!

Szkło hartowane powinno być maksymalnie dopasowane do ekranu. Zobacz, o czym mowa!

Już najbardziej podstawowa wersja szkła hartowanego gwarantuje najwyższy poziom ochrony przed licznymi, destrukcyjnymi czynnikami. Mowa tutaj przede wszystkim o rozbiciu ekranu lub lżejszych i mocniejszych przetarciach. Szybka protekcyjna bierze wszelkiego rodzaju uszkodzenia na siebie! Podczas wyboru formy zabezpieczenia warto zwrócić uwagę na krzywiznę ekranu. Jeśli ma on zaoblone rogi, doskonale sprawdzi się trójwymiarowa wersja szkła hartowanego. Wyróżnia się ona maksymalnym dopasowaniem do powierzchni wyświetlacza. Bez obawy o to, że fragmenty kruchej tafli nie zostaną odpowiednio zabezpieczone podczas upadku. Inaczej sytuacja wygląda podczas kupna szkła hartowanego 2D. Jest ono dedykowane wyłącznie na płaską powierzchnię i właśnie z tego względu mówi się o tym, że tego typu folia powoli wychodzi z obiegu. Zauważalna większość producentów smartfonów decyduje się dzisiaj na produkcję smartfona z ekranem 3D.

Dbając o bezpieczeństwo wyświetlacza smartfona nie zapominaj o własnym komforcie!

Trójwymiarowe i dwuwymiarowe szkło hartowane dopiero rozpoczyna listę popularnych wersji protektorów na wyświetlacz nowoczesnego smartfona. Prawdziwą innowacją ostatnich miesięcy jest folia na ekran telefonu, która nie tylko chroni najważniejszy komponent urządzenia, ale także wzrok użytkowników. Takie udogodnienia można uzyskać kupując produkt ze specjalną powłoką typu visionguard. Rozwiązanie eye safe doskonale minimalizuje emitowanie szkodliwego światła niebieskiego, a Twoje oczy podczas długotrwałego korzystania z wielu zasobów smartfona nie są bezpośrednio narażone na zmęczenie. Swoją uwagę warto zwrócić także na antybakteryjne szkło hartowane. Sklep internetowy Pancernik.eu oferuje sprzedaż akcesorium wpisującego się we współczesne standardy ochrony zdrowia. Wersja nazywana przez specjalistów AntiBacterial posiada dodatkową, aktywną powłokę nietoksyczną, która zapewnia regularną ochronę przed nagromadzaniem się na ekranie szkodliwych bakterii lub grzybów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%