Zamknij
REKLAMA

Jakie zmiany w Macbook’u Air przyniesie 2021 rok?

14:09, 02.03.2021 | materiały partnera

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że w ofercie komputerów Apple nadchodzą wielkie zmiany. Jeszcze niedawno gigant z Cupertino wypuścił modele z własnymi procesorami M1, a za chwilę pojawi się nowy MacBook Air 2021. Jakie zmiany w Macbook’u Air przyniesie 2021 rok?

Jakie zmiany w Macbook’u Air przyniesie 2021 rok?

Premiera najnowszych MacBooków to bez wat;pienia jedna z najbardziej wyczekiwanych w tym roku. I choć całkiem niedawno, gigant z Cupertino wypuścił nowe modele, to już czekamy na kolejne! Nic dziwnego. Tim Cook potrafi nas naprawdę zaskoczyć. I to pozytywnie. Co wiemy o Macbooku? Nowy MacBook Air 2021 to model z wyższej półki, będący odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukają niezwykle estetycznego i potężnego sprzętu. Ma zostać wprowadzony na rynek dopiero w drugiej połowie tego roku. Jednak w internecie już sporo spekulacji na jego temat. Jeśliby im wierzyć, MacBook Air 2021 ma być kompletnie przeprojektowany.

Czego możemy się spodziewać? Najnowszy model ma otrzymać 13-calowy ekran z węższymi ramkami, a więc wizualnie będzie mniejszy. Podobno gigant z Cupertino rozważał również wypuszczenie nieco większej wersji, a dokładnie 15-calowej. Jednak pomysł ten na chwilę obecną nie będzie realizowany. MacBook trafi do sprzedaży tylko w podstawowej wersji. Natomiast na większy wariant jeszcze poczekamy. Skoro już taki pomysł się pojawił, pewnie będzie realizowany w niedalekiej przyszłości. Nowa wersja ma się wyróżniać wyszukanym designem, który odbiega od wzornictwa obecnych komputerów.

Dobrze wiemy, że Apple nie słynie zbyt dużych zmian, więc nie nastawiajmy się na rewolucję. Najprawdopodobniej zostaną wprowadzone ulepszenia, dzięki którym MacBook Air będzie prezentował się jeszcze lepiej. Co więcej, marka ma zamiar w końcu wyposażyć swoje komputery w Face ID. To byłaby fantastyczna opcja, która ucieszy miłośników innowacyjnych rozwiązań. Nie ukrywajmy, ale wiele osób właśnie na to czeka. I na sam koniec najważniejsze. Nowy MacBook Air ma dostać nowy autorski procesor z serii M. To będzie prawdziwa rakieta!

Technologia MagSafe

MagSafe Apple lubi zaskakiwać użytkowników swoich produktów. Najnowszy MacBook Air 2021 będzie posiadał technologię magnetycznego ładowania MagSafe. Świetnie, że gigant z Cupertino zdecydował sie ujednolicić ładowanie we wszystkich swoich komputerach. A przypominamy, że MagSafe pojawia się w najnowszej generacji macBooka Pro. Nowy Air ma również otrzymać dwa porty USB 4.

Czy warto będzie kupić MacBooka Air 2021?

To pytanie, na które nie można odpowiedzieć. Oczywiście jeśli wierzyć przeciekom, o których poinformował Mark Gurman, MacBook Air 2021 będzie całkowicie nowym modelem, który z pewnością podbije serca miłośników sprzętu z logo nadgryzionego jabłuszka. Na pewno będzie nieco droższy od obecnie najnowszego MacBooka Air. Jednak cena nie powinna też zwalać z nóg. Póki co, możemy snuć domysły i cierpliwie czekać na premierę. Miejmy tylko nadzieję, że nic nie pokrzyżuje planów i nowy Air zadebiutuje w drugiej połowie tego roku.

Więcej informacji na temat MacBooka Air znajdziesz na https://idream.pl/mac/macbook-air.html

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%