Zamknij

Seks w wielkim mieście - wszyscy czekają na reboot

11:14, 16.08.2021 | materiały partnera

"Seks w wielkim mieście" był serialowym hitem na przełomie lat 90. i 00. Serial opowiadał o czterech, zupełnie różnych przyjaciółkach, które pokazywały swoje życie w wielkim mieście - w tym przypadku Nowym Jorku. Nie było dla nich tematów tabu, chętnie rozmawiały o seksie i były bardzo otwarte w kontaktach z innymi ludźmi. Dla wielu osób serial ten, obok "Przyjaciół", jest znakiem tamtych czasów. I, ku uciesze fanów, okazało się, że powstanie kontynuacja serialu. Co wiadomo o reboocie o tytule "And Just Like That..."? Sprawdźcie.

Seks w wielkim mieście - opis fabuły 

Carrie, Mirandą, Samantha i Charlotte. Cztery kobiety, cztery żywioły. Niezależne, piękne i... z nieco skomplikowanym życiem. Carrie to pisarka i felietonistka, Miranda to nieprzejednana pani prawnik, Samantha to mistrzyni od reklamy, a Charlotte to humanistka. Wszystkie są bogate, szczęśliwe, ale na wskroś samotne. Serial kręci się wokół ich bujnego życia towarzyskiego, wokół ich prób poznania "tego jedynego". Opowiada o kłopotach, seksie, związkach, życiu i wszystkim innym. Tu nie ma tematów tabu. "Seks w wielkim mieście" dla wielu osób był głosem tamtych czasów, które już, niestety albo stety, nie powrócą. Ci, którzy oglądali serial, doskonale wiedzieli, jak potoczyło się ich życie. A co zobaczymy (i kogo nie zobaczymy!) w reboocie? 

And Just Like That... - kontynuacja serialu 

Po 15 latach postanowiono odnowić serial "Seks w wielkim mieście". Reboot serialu ma nosić tytuł "And Just Like That". Ponownie to Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis wcielą się w swoje role. Zabraknie jednak jednej z najbardziej ulubionych odtwórczyń swojej roli. Mowa o Kim Cattrall, która zapowiedziała, że nie zamierza wracać na plan. Wytrzymała serial i dwa filmy o 4. przyjaciółkach, ale nie zamierza pojawić się w reboocie. Wszystko przez konflikt z koleżankami z planu. Kiedyś opowiadała o tym bardzo szczegółowo, a ostatnio powiedziała jedynie, że nie może sobie pozwolić na to, żeby cokolwiek zmęczyło ją psychicznie. Woli więc dać sobie spokój. 

Długo wszyscy zastanawiali się, czy w serialu pojawi się również odtwórca roli Mr. Biga - Chris Noth. Dopiero niedawno nadeszło potwierdzenie, że aktor pojawi się w produkcji. Wszyscy jednak martwią się, że Mr. Big nie będzie z Carrie. Kiedyś już był plan, aby uśmiercić go. W jednym z filmów z serii miał umrzeć na zawał. Tak się jednak nie stanie. Kto wie - może w kontynuacji serialu dojdzie do takiej sytuacji? A może po prostu Carrie i Mr. Big postanowią się rozstać? Póki co jednak Sarah Jessica Parker i Chris Noth chętnie pokazują swoje wspólne zdjęcia zza kulis produkcji

O czym będzie serial? Pokaże szaloną różnicę pomiędzy 30-letnimi mieszkankami Nowego Jorku, a 50-letnimi. Są na innym etapie, mają inne problemy, ich życie wygląda inaczej. Ale dalej łączy je przyjaźń. W serialu ma pojawić się również sporo nowych twarzy, więc jest na co czekać. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%