Zamknij
REKLAMA

Jesienne koncerty w Warszawie

10:09, 29.09.2021 | materiały partnera

Lista stołecznych imprez muzycznych to dowód na to, że jesienne koncerty w Warszawie nie pozwalają się nudzić. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, spokojniejszych rytmów, jak i wciągającej muzyki klubowej. Nic dziwnego: największe koncerty odbywają się właśnie w stolicy: Orange Warsaw Festiwal czy Warsaw Electronic Festival - to tylko niektóre nazwy obowiązkowe w kalendarzu miłośników rozmaitych brzmień.

1. Ifi Ude Ludevo - premierowy koncert

2. Impreza Depeche Mode Party - koncerty, Warszawa

3. Nadchodzące koncerty w Warszawie dla miłośników techno

4. Jan Blomqvist - koncerty Praga Centrum

Koncerty w Warszawie to ogromna pula wydarzeń, spośród których możesz wybierać najciekawsze dla siebie. Sprawdź i kupuj bilety na: https://muno.pl/imprezy/warszawa/.

Ifi Ude Ludevo

Już 14 października w warszawskim Turkusowym Domku odbędzie się wyjątkowy koncert Ifi Ude Ludevo. Wydarzenie jest bezpośrednio powiązane z promocją premierowego albumu oraz urodzinami Ifi Ude. W programie wieczoru znajduje się koncert w małym pokoju - korzystając z opcji kup bilet dostaniesz płytę gratis - a także spotkanie w Strefie Chill w ogrodzie, możliwość wysłuchania koncertu w systemie Silent Disko (ze słuchawkami bezprzewodowymi) oraz sauna fińska no limit. Jeśli chodzi o koncerty, Warszawa z pewnością potrafi zaskoczyć ciekawą formą.

Depeche Mode - koncerty, Warszawa

Depeche Mode Party - Back to Violator w Warszawie to prawdziwa gratka dla miłośników popularnych "Depeszów". Wydarzenie, a właściwie wydarzenia odbywają się już po raz kolejny, dlatego miłośnicy tego rodzaju brzmień zdążyli przywyknąć do silnych wrażeń. Ekipa DJ Hiro Szima i James zapraszają na kontakt z wyjątkową muzyką w ciekawych interpretacjach do klubu VooDoo. Można kupować bilety również na Ogólnopolski Zlot Fanów, który odbędzie się w tym samym miejscu. Czekają przestronne sale z parkietem, bogata oferta alkoholi i napojów oraz grill na świeżym powietrzu.

Nadchodzące koncerty w Warszawie dla miłośników techno

"Znamy się z Techno 3.0" - sama nazwa powinna być zachętą dla fanów tanecznego brzmienia. Najbliższe koncerty w Warszawie już 8 października. Na scenie pojawią się między innymi:

  • dobrze znany na polskiej scenie duet Blooma, który wcześniej pojawiał się na imprezach typu Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Open’er Festival,
  • Jagsonify - wyjątkowa DJ-ka z Warszawy, specjalistka od mieszania różnych gatunków muzycznych w ciekawe odsłony,
  • znany DJ z Poznania Tom Palash, dzisiaj bardziej zajmujący się produkcją muzyczną - tym bardziej warto więc zobaczyć go za konsolą,
  • Pick - powiew świeżości, młoda warszawska DJ-ka zakochana w scenie francuskiej.

Połączenie uznanych twórców z młodymi artystami tworzy mieszankę, która sprawia, że przycisk "kup bilet" powinien kliknąć się sam. 

Jan Blomqvist - koncerty Praga Centrum

Nazywany człowiekiem orkiestrą - artysta na co dzień zamieszkujący w Berlinie komponuje, śpiewa, gra, inspiruje innych twórców... Jego zespół BLOMQVIST skupia się na tanecznym electro-popie, a sam Jan jako solista gra przede wszystkim clubsoul. Jest prekursorem „koncertowego” techno, gdzie proste bity współgrają z rozmarzonym wokalem. Nagrania poszczególnych numerów święcą triumfy w sieci, ale i tak fani mówią, że Jan Blomqvist najlepiej brzmi na żywo. Najbliższe koncerty będą okazją, aby przekonać się o tym na własne uszy.

Artyści wystąpią już 8 października - bilety do Praga Centrum są jeszcze w sprzedaży. To część europejskiego tournee - oprócz tego w wydarzeniu udział będą mogli wziąć mieszkańcy Czech czy Francji.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%