Zamknij
REKLAMA

Wszystko, co musisz wiedzieć o serwisie starebabice.info Nowy projekt Piotra Sochana

09:38, 11.10.2021 | materiały partnera

Serwisy internetowe są niezwykle popularnym źródłem informacji w dzisiejszych czasach. Wszystko przez rozwój technologii, ale także dogodną formę serwisów. Serwisy informacyjne są ogólnodostępne, więc każdy może z nich skorzystać w dowolnym momencie. Co ważne, korzystanie z serwisów jest łatwe i szybkie, możemy także ich używać na każdym urządzeniu. Wszystko to sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z takich serwisów. Istotne jest również to, że ich wybór jest ogromny, a niektóre nawet są dostosowane do mieszkańców danego obszaru, co ułatwia mieszkańcom dostęp do informacji. Takim serwisem jest portal starebabice.info, który obejmuje gminę Stare Babice, Warszawę i Ożarów.

O gminie Stare Babice

Stare Babice to gmina wiejska, która znajduje się w województwie mazowieckim, a dokładniej w powiecie warszawskim zachodnim. Oznacza to, że Stare Babice praktycznie bezpośrednio przylegają do Warszawy. Jednak od stolicy różni je to, że okolica gminy jest znacznie spokojniejsza i pełna zieleni, ponieważ wciąż znaczna część gminy zajęta jest przez użytki rolne i leśne. Aktualnie gminę zamieszkuje około 20 tysięcy osób, ale ta liczba stale rośnie. Wszystko dlatego, że coraz więcej decyduje się pracować w stolicy, ale mieszkać na obrzeżach, więc Stare Babice są wtedy idealnym wyborem.

Starebabice.info – wszystko, co musisz wiedzieć o serwisie

Serwis starebabice.info został stworzony przez Piotra Sochana, aby ułatwić mieszkańcom dostęp do lokalnych wiadomości, plotek i doniesień. W związku z tym, że portal powstał z myślą o mieszkańcach, to znajdziemy tam wszystko czego mogą potrzebować. Serwis obejmuje nie tylko gminę Stare Babice, ale również Warszawę i Ożarów. W ten sposób mieszkańcy Starych Babic i okolic będą na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami i informacjami. Na stronie znajdziemy nie tylko najnowsze plotki, doniesienia i informacje, ale także dowiemy się o aktualnych wydarzeniach, problemach czy utrudnieniach. W serwisie dostępne będą również ogłoszenia z różnych dziedzin oraz informacje o ważnych miejscach. Wszystko, co będzie potrzebne mieszkańcom znajdą w jednym miejscu, co jest dużym ułatwieniem. A serwis starebabice.info jest tym, czego potrzebowali mieszkańcy. Jeśli chcesz być na bieżąco z wiadomościami, wydarzeniami oraz ogłoszeniami ze swojej okolicy, to korzystaj ze strony starebabice.info, gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Pamiętajmy jednak, że premiera strony odbędzie się we wrześniu i dopiero wtedy zaczną pojawiać się na stronie określone treści.

Social media

Dużą zaletą portalu jest to, że ma również swoje konta w social mediach, a dokładniej grupę i fanpage na Facebooku. Oba te miejsca są stworzone dla mieszkańców Starych Babic, zarówno przyszłych, jak i obecnych. Dzięki tym miejscom mieszkańcy będą mogli być w stałym kontakcie z innymi mieszkańcami. Będą tam mogli poruszać lokalne sprawy, ale także dzielić się najnowszymi informacjami. Grupa i fanpage mają tworzyć „sieć” komunikacji i jeszcze bardzie ułatwiać mieszkańcom dostęp do aktualnych informacji. Mimo, że premiera strony odbędzie się we wrześniu, to już dziś możesz dołączyć  do grupy i polubić fanpage na Facebooku. Jeśli chcesz to zrobić, to skorzystaj z linków dostępnych na stronie, które bezpośrednio cię przekierują lub wyszukaj fanpage i grupę przez wyszukiwarkę na Facebooku wpisując „Stare Babice info”.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%