Zamknij

Serwis lodówek i klimatyzacji mile widziany- brakuje fachowców. Uprawnienia w 1,5 roku

10:16, 23.05.2022 | materiał partnera

Lodówki, chłodziarki, klimatyzatory to urządzenia, które wymagają dbałości, by działały bez szwanku. Technik chłodnictwa i klimatyzacji to dziś poszukiwany fachowiec. Pracownicy z tej branży mają ręce pełne roboty. Serwis to tylko jedna z możliwości pracy, jest ich dużo więcej.

Dyplom z potwierdzeniem kwalifikacji w kierunku chłodnictwo i klimatyzacja możesz mieć w 1,5 roku. Wystarczy zapisać się na kurs i czerpać z doświadczenia wykładowców. Można uczyć się przez internet.

Chłodnictwo to jedna z przyszłościowych branż

Regulacja temperatury coraz częściej jest elementem domów, mieszkań, standardem w samochodach, instytucjach, małych firmach i w korporacjach. Z racji tego, że przez lata nie kształcono młodych ludzi w tym kierunku, dziś nie jest łatwo znaleźć dobrego fachowca, który naprawi lodówkę czy chłodziarkę.

Kończąc kurs technik chłodnictwa i klimatyzacji można samemu stworzyć stanowisko pracy. To gotowy pomysł na biznes. Jeśli będziesz dobry w tym co robisz, z pewnością nigdy nie będziesz narzekać na brak pracy. Numer do dobrego fachowca przekazywany jest pocztą pantoflową.

Serwis to niejedyna opcja pracy. Spece od temperatury są niezbędni w wielu miejscach. Możesz pracować jako doradca klienta w hurtowniach, jako przedstawiciel handlowy, przy napełnianiu, sprawdzaniu klimatyzacji, w zakładach produkcyjnych.

Kursy technika chłodnictwa i klimatyzacji

Obecnie można zdobywać wiedzę na kursach internetowych. Czy warto zapisać się na kurs technik chłodnictwa i klimatyzacji? Jeśli szukasz zawodu, który zapewni stabilizację finansową i ciekawą, atrakcyjną pracę, to warto. Więcej powodów pod tym adresem: https://www.viessmann.ovh/dlaczego-warto/.

Kurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy dotyczy chłodnictwa, a drugi klimatyzacji. Po każdym etapie słuchacz przystępuje do egzaminu państwowego. Szkoła Partnerska Viessmann tworzy elastyczne warunki do nauki. Wykłady odbywają się online, natomiast praktyki raz na kilka tygodni. Teorię można odsłuchać w dowolnym momencie, wykłady są nagrywane i archiwizowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu przed egzaminem można przypomnieć sobie wszystkie najważniejsze rzeczy.

Kto może się zapisać? Kurs skierowany jest do osób 18+. Akceptowane wykształcenie zawodowe bądź średnie (nie jest konieczna matura). Dzięki temu, że jest to kurs online, możesz uczyć się z dowolnego miejsca.

Trwają już zapisy na nowy semestr. O przyjęciu decyduje data zgłoszenia, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę, bo może się okazać, że nie ma miejsc.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%