Zamknij

Wybór pieczątki: na jakie kwestie warto zwrócić uwagę?

13:50, 21.07.2022 | materiał partnera

Zakup odpowiedniej pieczątki ma spory wpływ na późniejszy komfort stemplowania, jak również dokładność odbicia. Jakościowe pieczątki potrafią zaoferować widoczne różnice, zwłaszcza w aspekcie trwałości, jak również żywotności. Ponadto, wybierając pieczątki Wrocław zawsze należy brać pod uwagę indywidualne oczekiwania, a te wyznacza przede wszystkim treść stempla. 

Jak wybrać pieczątkę pod kątem konkretnego odbicia? 

Nowoczesne pieczątki są w stanie zagwarantować odbicie w wysokiej rozdzielczości, co umożliwia umieszczenie na stemplu wielu ważnych informacji. Pieczątki obecnie używa się chociażby do sporządzania protokołów kontroli, czy też dekretowania. Bez problemu stempel pomieści także podstawowe grafiki, logotyp, a nawet zdjęcia. Aby tak się stało, pieczątki Wrocław muszą odznaczać się odpowiednio dużym rozmiarem, który decyduje o rozmiarze tekstu czy grafiki oraz liczbie wersów. Największe pieczątki są w stanie zaoferować stempel o rozmiarze ok. 9,5 x 7 cm. Tak duże stemple znajdują zastosowanie chociażby w reklamie. A zatem, pierwszym kryterium przy wyborze pieczątki powinien być rozmiar oraz treść, jaką może pozostawić stempel.   

Trwałość i żywotność pieczątek 

Od jakości wykonania stempla zależy trwałość oraz żywotność wybranej pieczątki. Dla przykładu, tradycyjne pieczątki przeciętnej jakości oferują do kilku tysięcy odbić, podczas gdy nowoczesne pieczątki Wrocław wykonane w odpowiedniej technologii mogą zaoferować nawet ponad 20,000 odbić bez konieczności uzupełniania wkładu. Zastosowanie znajdują obecnie pieczątki beztuszowe. Zaletą jest to, że stempel nie zasycha, dzięki czemu, zawsze jest gotowy do pracy. Jeśli chodzi o trwałość, pieczątki o wysokiej jakości wykonania mogą dobrze służyć nawet przez okres kilku lat. 

Dlaczego warto wybrać jakościowe pieczątki Wrocław? 

W przypadku częstego stemplowania, jakość pieczątki ma spory wpływ na koszty. Wybierając produkty niższej jakości trzeba być przygotowanym na znacznie częstsze zakupy. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup jakościowych pieczątek w nieco wyższych cenach. Wyższa trwałość i żywotność przekłada się na liczbę odbić, co w perspektywie czasu oznacza spore oszczędności. Dlatego też, wybierając pieczątki Wrocław warto zwrócić uwagę na renomę producenta. Od jakości zależy także komfort pracy – pieczątki o ergonomicznej konstrukcji znacznie ułatwiają wykonanie dokładnego odbicia, co w kontekście dużej liczby podbić w krótkim czasie ma duże znaczenie.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%