Zamknij
REKLAMA

Implanty zębowe w Warszawie – jaka jest ich cena?

14:06, 08.04.2019 | artykuł sponsorowany

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas pragnie mieć piękny i zdrowy uśmiech. To on pozwala zrobić pierwsze pozytywne wrażenie na innych i często powoduje zmianę postrzegania o danej osobie. Dlatego też w przypadku utraty zęba, warto natychmiast zwrócić się o pomoc do specjalisty. Alternatywy masz dwie – protezy, które jednak stosowane są w przypadku utraty większej liczby zębów, a także implanty w Warszawie. Jaka jest ich cena i czy rzeczywiście warto na nie postawić? Sprawdźmy!

Implanty w Warszawie – cena a trwałość

W przypadku utraty zęba, bardzo wiele osób wpada w panikę, bo z jednej strony chce jak najszybciej wyeliminować ten problem, a z drugiej nie chce ponosić dodatkowych, dużych kosztów. Niestety, w tym przypadku nie ma innego wyjścia – implanty nie są najtańsze, jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że stanowią rozwiązanie na całe życie, nie psują się i zawsze będą prezentować się estetycznie. Wynika to z najwyższej jakości materiałów, jakie są stosowane w ich produkcji – to właśnie one pozwolą Ci cieszyć się najwyższej jakości rozwiązaniem. Jaka jest cena za implanty w Warszawie? To zwykle około 3-4 tysięcy złotych, a doliczyć do tego należy jeszcze konsultację implantologiczną, która kosztuje około 150-200 zł. Jest to jednak inwestycja, która zwrócić się na przestrzeni lat.

Jak znaleźć najlepszą ofertę i cenę za wstawianie zębów? Najlepszym sposobem jest oczywiście skorzystanie z Internetu – wystarczy wpisać w Google hasło „implanty warszawa cena” i cieszyć się wynikami. Warto porównywać oferty i ceny, ponieważ pozwoli Ci to znaleźć gabinet, który zapewni Ci najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów.

Implanty zębów w Warszawie – czy warto się na nie zdecydować?

Oczywiście, że tak! A wynika to przede wszystkim z faktu, że współczesna implantologia jest bardzo zaawansowana i korzysta z najlepszych możliwych materiałów, dzięki którym możesz liczyć na wieloletnią trwałość rozwiązania. Implanty zębów w Warszawie tworzone są tytanu – są to niewielkie śrubki, które wszczepia się w dziąsło, a następnie mocuje do nich specjalną koronę porcelanową o ponadprzeciętnej trwałości oraz najwyższej estetyce. To właśnie dzięki niej możesz liczyć na trwałość oraz estetykę sztucznego zęba, który jednocześnie w żaden sposób nie będzie różnił się od tych naturalnych.

Jak przebiega wstawianie zęba? To tylko kilka kroków do pięknego uśmiechu!

Po pierwsze – konsultacja implantologiczna i badania lekarskie

Najważniejsza jest ocena stanu uzębienia przez specjalistę, a następnie wykonanie tomografii komputerowej – pozwoli to stworzyć odpowiedni plan leczenia i zakończyć cały proces pełnym sukcesem. Niekiedy stomatolog zleca również dodatkowe badania lekarskie, jednak jest to rzadkość i ma miejsce tylko w niektórych sytuacjach.

Po drugie – ustalenie planu leczenia

W oparciu o uzyskane wyniki badań, lekarz ma możliwość stworzenia odpowiedniego planu leczenia – może on różnić się, ze względu na stan zębów. Dzięki niemu możesz liczyć na to, że zabieg przeprowadzony w Warszawie zakończy się powodzeniem, a implant zęba będzie towarzyszył Ci przez resztę życia.

Po trzecie – wstawienie implantu zęba

Wiele osób obawia się wszelkich zabiegów związanych z uzębieniem, jednak w tym wypadku nie ma czym się stresować – wynika to przede wszystkim z faktu, że wstawianie zębów nie jest skomplikowane i trwa zaledwie 30 minut. A co najważniejsze – odbywa się pod znieczuleniem, w związku z czym nie będzie Ci towarzyszył jakikolwiek ból czy dyskomfort.

Po czwarte – uzupełnienia protetyczne

Musisz wiedzieć, że podczas wstawiania implantów, początkowo specjalista skorzysta z korony tymczasowej, która po 3-6 miesiącach wymieniana jest na stałą, porcelanową. Konieczne więc będzie jeszcze jedno udanie się na wizytę, jednak jest to czysta formalność.

Implanty w Warszawie – atrakcyjne ceny i trwałe rozwiązania

Jeżeli więc chcesz odzyskać piękny uśmiech, zdecyduj się na implanty zębów w Warszawie, gdzie zabiegi przeprowadzane są w pełni profesjonalne i w korzystnych cenach!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone