Zamknij
REKLAMA

Tanie wózki spacerowe – to możliwe?

07:30, 13.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Tanie wózki spacerowe to pożądany przez każdego rodzica element wyposażenia dla dziecka, który może służyć nawet przy kilkuletnich maluchach. Gdzie szukać rozwiązań, które nie tylko spełnią wszystkie wymagania pod względem wagi i funkcjonalności, ale także nie będą wiązały się z wysokim kosztem?

Lekki i tani wózek spacerowy do 25 kg – gdzie kupić?

Spacery i podróże z małym dzieckiem nie należą do najłatwiejszych – ciągłe noszenie pociechy na rękach bywa bardzo męczące, szczególnie, kiedy maluch nieco podrośnie. Chodzące już dzieci nie są również tak wytrzymałe, jak ich rodzice, i często potrzebują drzemki. Rozwiązaniem problemu są tanie wózki spacerowe, dzięki którym można niewielkim kosztem zyskać zwrotny środek transportu dla najmłodszych członków rodziny. Sprawiają, że każda wycieczka staje się o wiele łatwiejsza – rodzic zyskuje nie tylko bezpieczne wyposażenie do przewożenia swojej pociechy, ale także dodatkowe miejsce do położenia torby lub zakupów (w przypadku modeli ze specjalną dolną półką). W efekcie mama lub tata będą w pełni odciążeni, a codzienne spacery staną się dla nich przyjemnością.

Gdzie można kupić tani wózek spacerowy? Na rynku mamy szeroki dostęp modeli, a w dobie Internetu możemy skorzystać z wielu opinii innych użytkowników. Niestety, najbardziej popularne produkty bywają także kosztowne. Wyprawka dla malucha potrafi i tak pochłonąć sporą część budżetu rodziców, dlatego warto poszukać alternatywy w postaci outletu wyposażenia dla dzieci. Dzięki sklepom tego typu, można znaleźć markowe, tanie wózki spacerowe – używane lub nowe, dokładnie sprawdzone i znajdujące się w świetnym stanie zarówno technicznym, jak i wizualnym. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie sporej kwoty przy zyskaniu wygodnych i bezpiecznych modeli, zapewniających komfort rodzicom i ich pociechom.

Wózek głęboko-spacerowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wózek spacerowy dla dzieci do 25 kg to wyposażenie, które przy małym dziecku będzie wykorzystywane niemal codziennie. Z tego względu przy zakupie warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, które wpłyną na późniejszą wygodę użytkowania i funkcjonalność. Do najważniejszych z nich należą:

- waga – lekki wózek spacerowy to najlepsze rozwiązanie dla każdej mamy, która mieszka na piętrze i będzie musiała wnosić go po schodach. Na rynku można znaleźć modele o wadze już od 5 kg, których przenoszenie nie sprawi żadnego problemu.

- Możliwość składania – modele typu parasolka składają się w prosty sposób, często potrzebna jest do tego tylko jedna ręka, co jest bardzo przydatne, gdy równocześnie trzyma się dziecko. Dzięki tej funkcji wyposażenie z łatwością zmieści się w bagażniku samochodu, a także w luku bagażowym pociągu, autokaru czy samolotu. Nie zajmuje także dużo miejsca podczas przechowywania w mieszkaniu.

- Bezpieczeństwo użycia – przy wożeniu małych dzieci najważniejszym aspektem jest oczywiście ich bezpieczeństwo. Z tego względu warto zwrócić uwagę na takie elementy, jak zapinane, kilkupunktowe pasy, które ochronią maluszka przed wypadnięciem z siedziska czy przezroczyste okienko w daszku, dzięki którym można zerkać do dziecka ukrytego w budce.

- Ochrona przed deszczem i słońcem – nie zawsze można uniknąć ciężkich warunków atmosferycznych, dlatego warto wybrać model z rozkładanym daszkiem, dzięki któremu można ochronić malucha przed opadami deszczu oraz ostrym słońcem.

- Możliwość regulacji siedziska – szczególnie przy najmłodszych użytkownikach warto wybrać wózek głęboko-spacerowy z regulowaną budką, w której można rozłożyć siedzisko do pozycji leżącej, dzięki czemu maluch będzie mógł wygodnie drzemać podczas podróży.

Wybór odpowiedniego taniego, małego wózka spacerowego ma duże znaczenie, będzie to bowiem sprzęt wykorzystywany przynajmniej przez kilka lat, znacznie ułatwiający zarówno codzienne spacery, jak i dalsze podróże. Warto skorzystać z outletu, gdzie ma się dostęp do najlepszych modeli renomowanych marek, wyróżniających się jakością wykonania, trwałością, a przy tym także komfortem użytkowania.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone