Zamknij
REKLAMA

Prądy d’Arsonvala – sposób na redukcję zmarszczek

09:23, 26.04.2019 | materiały partnera

Prądy d’Arsonvala wykorzystuje się w kosmetyce. Szczególnie rekomenduje się je dla skóry trądzikowej, łojotokowej i z rozszerzonymi porami. Zabieg nazywany jest po prostu d’arsonvalem. Poprawa kondycji skóry wynika z użycia antybakteryjnego ozonu, który poprawia krążenie krwi.  

Zabieg – charakterystyka

Zabiegowi prądami d’Arsonvala można poddać się w gabinecie kosmetycznym lub w domu. Obecnie takie urządzenie można kupić w sklepach internetowych takich jak: https://importmania.pl/product-pol-650-Prady-Darsonvala-redukcja-zmarszczek-Importmania-pl.html. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na wizytę u kosmetyczki, a pragną zredukować zmarszczki i poprawić kondycję swojej skóry. Przed zabiegiem należy dokładnie umyć i osuszyć twarz. Podczas zabiegu można używać jedynie kosmetyków bazujących na naturalnych olejkach. Urządzenie darsonval służy do masażu skóry za pomocą peloty czyli szklanej elektrody. Pelota jest wypełniona ozonem, który podczas kontaktu ze skórą jest stopniowo uwalniany. Wspomniany ozon działa antybakteryjnie, więc niweluje trądzik i przetłuszczanie się skóry. Dzięki zabiegowi koloryt skóry zostaje ujednolicony, poprawia się krążenie krwi i następuje redukcja zmarszczek. Zabieg w gabinecie kosmetycznym kosztuje około 20 zł. Jeśli jednak zamierzasz korzystać z niego częściej, warto zaopatrzyć się we wspomniane wcześniej, domowe urządzenie.

Prądy d’Arsonvala – wskazania

Zabieg darsonvalem stosuje się głównie do leczenia trądziku, można go jednak wykonywać, by poprawić wygląd skóry. Prądy d’Arsonvala są rekomendowane jeśli zauważasz wypadające włosy, wydzielanie się zbyt dużej ilości sebum i łojotok. Ozon działa antybakteryjnie, więc doskonale oczyszcza skórę. Poza tym, zabieg spłyca zmarszczki i polecany jest przy małej ilości kolagenu w skórze. Dzięki prądom d’Arsonvala można zlikwidowac blizny i przebarwienia, złuszczyć martwy naskórek i zregenerować skórę. Zabieg jest także wskazany w przypadku wystąpienia łupieżu. Prądy pomagają w transporcie substancji odżywczych zawartych w kosmetykach. Stosuje się je również w leczeniu opryszczki wargowej i rozstępów. Jak widać urządzenie ma szerokie zastosowanie, bo działanie prądów d’Arsonvala ma ogólnie pozytywny wpływ na ciało.

Darsonval – przeciwwskazania

Niestety istnieją przypadki, w których nie należy stosować urządzenia z prądami d’Arsonvala. Odradza się to osobom mającymi stany zapalne skóry, chore serce i cerę naczynkową. Poza tym, zabiegowi nie powinny poddawać się także osoby z zaburzeniami krążenia krwi, rozrusznikiem serca i kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Zabieg nie jest przeznaczony dla osób chorujących na astmę, padaczkę i mających alergie. Dodatkowo, prądy d’Arsonvala negatywnie mogą wpłynąć na stan zdrowia osób z nadciśnieniem krwi, podwyższoną temperaturą ciała i obrzękami.

Prądy d’Arsonvala są coraz bardziej popularnym zabiegiem, szczególnie wśród kobiet, które chcą cieszyć się gładką i zdrową skórą. Ogromnym atutem jest to, że zabieg można wykonać w domowym zaciszu.   

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone