Zamknij
REKLAMA

Zamawiaj na AliExpress, odbieraj w paczkomacie

13:31, 05.03.2020 | materiały partnera

Już teraz masz możliwość skrócenia czasu oczekiwania na swoją paczkę z Ali, bez wzrostu kosztów jej transportu.

Tanie i wygodne zakupy

Dzięki temu, że grupa Alibaba, do której należy popularny portal AliExpress, podpisała umowę o współpracy z firmą InPost, masz już możliwość zamawiania przesyłek z Chin do najbliższego paczkomatu. Jest to połączenie atrakcyjnych cen, dostępności wyjątkowych produktów z bezpieczeństwem i wygodą. Polacy uwielbiają słynne "Ali", bo mają tam ogromny wybór produktów w niskich cenach. Kupując u producenta, czy też dystrybutora nie musisz płacić za dodatkowych pośredników. Niestety z uwagi na dużą odległość, paczki z Chin często wymagały bardzo długiego czasu oczekiwania. Jeśli komuś zależało na tym, by dostać swoje zamówienie jak najszybciej, mógł skorzystać z opcji "zamów kuriera", jednak musiał się wówczas liczyć z wysokimi kosztami dostawy. Sięgały one nawet kilkuset złotych. Na szczęście dzięki wspólnym działaniom AliExpress i InPost, wszystko stało się prostsze i znacznie tańsze. Zamówione przez Ciebie produkty dotrą na miejsce szybciej niż do tej pory, a jeśli zapłacisz za nie powyżej 5 dolarów, nie poniesiesz żadnych kosztów przesyłki.

Odbierz paczkę w paczkomacie

Tradycyjne przesyłki kurierskie wymagają zgrania się w czasie i przestrzeni z kurierem. Utrudnia to czasem zarówno pracę kurierowi, jak i życie adresatowi. Stąd, za genialnym pomysłem powstały paczkomaty. Wyglądające jak skrytki pocztowe wyrastają niczym grzyby po deszczu. InPost dba o to, by każdy miał komfortowy dostęp do paczkomatu w okolicy swojego domu, pracy, a także na codziennie pokonywanej trasie. Dzięki temu odbieranie paczek możemy dostosować do siebie i swoich możliwości. Ważną zaletą paczkomatów jest ich dostępność 24/h. Możesz z nich korzystać o dowolnej porze, nawet w środku nocy, jeśli akurat wtedy jest Ci to na rękę. Przesyłka kurierska nigdy nie była tak wygodna i dostosowana do możliwości adresata. Warto zaznaczyć, że paczkomaty są przy tym opcją ekonomiczną oraz ekologiczną. Kurier nie musi jeździć po wszystkich punktach odbioru. Dostarcza paczki w jedno miejsce, do którego większość adresatów może udać się pieszo. Nie generuje zatem nie potrzebnych spalin, ani też nie zwiększa ruchu w mieście.

Śledź swoje paczki z AliExpress

Koniec z zastanawianiem się na jakim etapie jest wysyłka Twojej paczki. Portal AliExpress niejednokrotnie nie podaje aktualnych i rzetelnych informacji odnośnie lokalizacji zamówienia. Wysyłka paczki kurierem za pośrednictwem InPost daje Ci możliwość śledzenia na bieżąco jej położenia i statusu. Jest to ogromne udogodnienie, w szczególności dla tych, którzy dokonują wielu zamówień. Jeśli jesteś jedną z takich osób, zainstaluj w swoim telefonie aplikację mobilną InPost. Będziesz mieć w jednym miejscu informacje o wszystkich swoich paczkach w drodze. Dzięki aplikacji łatwiejsze stanie się również ich odbieranie. Nie musisz już nawet podchodzić do ekranu maszyny. Wystarczy, że na swoim telefonie klikniesz odbiór paczki, by otworzyła się właściwa skrytka. Koniec nawet z najmniejszymi kolejkami.

Przy najbliższych zakupach na Ali wybierz AliExpress Standard Shipping i sprawdź sam jak skrócił się przewidywany czas dostawy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone