Zamknij
REKLAMA

Jakie pojemniki do segregacji śmieci wybrać?

08:22, 26.10.2020 | materiały partnera

              Działania proekologiczne są teraz ważnym tematem na świecie. Coraz więcej społeczeństwa żyje świadomie i chętnie podejmuje działania mające na celu pomoc naszej planecie. Niestety cały czas produkujemy bardzo dużą ilość śmieci, warto więc prawidłowo je segregować.

 1. Segregacja śmieci.
 2. Poznaj AJ Produkty.
 3. Oznaczenie kolorystyczne pojemników.

Segregacja śmieci.

               Niezależnie od tego, czy chcemy segregować śmieci w domu czy w biurze, powinniśmy dobrze zorganizować miejsce sortowania odpadów. Kosze na odpady powinny być zgrupowane w jednym miejscu. Dobrą praktyką jest umieszczenie nad nimi karteczki z rozpisanymi rodzajami śmieci i przypisanymi do nich pojemnikami. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom koszy na odpady przy każdym biurku, w zależności od ilości miejsca można dobrać ilość i wielkość pojemników.

Poznaj AJ Produkty.

               Pojemniki na śmieci mogą być różnej wielkości, do małych pomieszczeń czy szuflad przy niewielkiej produkcji odpadów, ale również do znacznie większych wnętrz takich jak hale czy biura.
Kiedy mamy do zagospodarowania więcej miejsca dobrze zainwestować w pojemniki na śmieci większe gabarytowo, z kilkoma przegrodami na różne rodzaje odpadów.

Wejdź na stronę https://www.ajprodukty.pl/czystosc-i-srodowisko/segregacja-odpadow/6204205.wf i sprawdź aktualną ofertę sklepu. W naszym asortymencie mamy pojemniki do segregacji śmieci różnego rodzaju, nadające się do pomieszczeń różnej wielkości, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Jakie rodzaje pojemników do segregacji śmieci posiadamy?

 • Pojedyncze lub w zestawach po 2, 3 lub 4 kosze
 • Kosze z pokrywami lub bez
 • Kosze typu „kontener wywrotka”
 • Pojemniki z 2 lub 3 przegrodami
 • Szafki do sortowania odpadów z szufladami (idealnie nadają się do biura)
 • Szafki na stojak na worki

Oferujemy pojemniki na odpady różnej pojemności, o różnych kształtach, z materiałów typu plastik, stal nierdzewna czy laminat. Każdy kosz można umieścić na wózku, to wygodne rozwiązanie. Oprócz szerokiej gamy pojemników do segregacji śmieci nasza oferta obejmuje również fachowe doradztwo w wyborze naszego asortymentu.

Oznaczenie kolorystyczne pojemników.

Kolory pojemników odpowiadają standardowej kolorystyce:

 • Zielony – szkło
 • Żółty – plastik
 • Niebieski - papier
 • Czerwony – metal


Na dobro naszej planety masz wpływ już nie od dziś. Zadbaj o czystość i zorganizuj w swoim domu lub firmie wygodne miejsce do segregacji śmieci, a ta czynność nie będzie tylko obowiązkiem ale też przyjemnością, a przy okazji przyczynisz się do poprawy jakości życia na świecie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%