Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowe wydarzenia hip-hop – nie możesz ich przegapić

12:43, 26.11.2020 | materiały partnera

Lubisz muzykę rap i koncerty hip-hopowe? Świetnie się składa. W najbliższym czasie czeka nas moc wydarzeń, podczas których będzie można podziwiać różnych utalentowanych artystów, którzy oczarują publiczność swymi wyjątkowymi brzmieniami. Bliżej Ci do muzyki zagranicznej czy rodzimej? Spójrz na propozycje dostosowanych do różnych preferencji i rezerwuj bilety na występ Ghostemane’a w Warszawie oraz na Polish Hip-Hop Festival 2021 w Płocku. Nie możesz tego przegapić!

Ghostemane w Progresji

Szukasz niepowtarzalnego wydarzenia hip hop, które pozostanie na długo w Twej pamięci? Oto event wyjątkowy i artysta nietuzinkowy – Ghostemane. Artysta pojawi się w Polsce by dać kilka koncertów, a jednym z przystanków jest Warszawa. Ghostemane pojawi się w stolicy 27 stycznia 2021 i wystąpi w klubie Progresja mieszczącym się przy Forcie Wola 22.

Artysta wraca do Europy w związku z trasą Hiadica Euro Tour. 28-letni muzyk porywa tłumy – najpierw w Stanach, teraz ma zamiar podbić Europę. Mówi się, że to ostatni moment na ujrzenie go w trakcie kameralnego koncertu, bo następnie czekają go już wyłącznie wielkie, festiwalowe sceny.

Muzyka Ghostemane’a to połączenie hip-hopu z wrażliwością emocjonalną. Sam artysta stara się unikać etykietek – woli docierać zarówno do fanów hip-hopu, metalu jak i punka, a w centrum jego uwagi jest przede wszystkim zaangażowanie na scenie. Śmierć, nihilizm, kryzysy egzystencjalne i depresja – to te tematy pojawiają się najczęściej w tekstach Ghostemane’a. Fani nie mogą narzekać na brak nowej muzyki do słuchania – w ciągu ostatnich pięciu lat działalności pojawiło się ponad 20 różnych wydawnictw z jego udziałem. Znajdź więcej informacji na stronie: https://rytmy.pl/hip-hop-reggae/ i wybierz się bez wahania na koncert Ghostemane’a.

Będzie się działo na Plaży nad Wisłą

Muzyka hip-hop płynie w Twojej krwi i nie wyobrażasz sobie roku bez uczestniczenia w koncercie? Oto coś dla Ciebie. Polski hip hop w najlepszym wydaniu, czyli Polish Hip-Hop Festival 2021. Wydarzenie odbędzie się w Płocku na Plaży nad Wisłą od 5 do 7 sierpnia 2021 roku. Więcej informacji jak zawsze znajdziesz na stronie https://rytmy.pl/wydarzenia/bilety-koncerty-polish-hip-hop-festival-2021/.

Polish Hip-Hop Festival to wydarzenie kultowe, bardzo dobrze znane przez wszystkich fanów polskiego rapu. Każdego roku do Płocka przyjeżdżają słuchacze z całego kraju, by nacieszyć się wyjątkowymi dźwiękami i niepowtarzalną atmosferą. Festiwal ma aspiracje, aby być największym tego typu eventem w kraju i ukazać hip-hop w jak najlepszym świetle. Efekt starań jest całkiem niezły – każde roku Płock odwiedza mnóstwo fanów oraz znakomitych artystów. Na festiwalu pojawił się jak dotąd jak O. S. T. R., Piotr Cartman, Solar, Kabe, Avi & Louis Villain, Hodak, Pro8l3m, Wini, Gverila, Bedoes, Tymek, Anatom, Dziarma, Mata, Kaz Bałagane, Paluch, Białas, Sarius, Jan-Rapowanie, Adi Nowak, Dwa Sławy, Oki, Rasmentalism, Szpaku czy Słoń. Nie wahaj się i kup bilety już teraz.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop