Zamknij
REKLAMA

Rzęsy Kim Kardashian - czy nadal są tak popularne?

13:59, 24.02.2021 | materiały partnera

Stylizacja rzęs szturmem podbija rynek usług kosmetycznych. Idealnie podkreślone spojrzenie nabiera zupełnie nowego wymiaru, nieosiągalnego przy użyciu tradycyjnej maskary. Aby dopasować się do jak największego grona klientek, salony stylizacji rzęs stale poszerzają swoją ofertę o nowe typy stylizacji. Jedną z nich są rzęsy Kim Kardashian. Czym się charakteryzują, o tym przeczytacie poniżej.

Stylizacja Kim Kardashian — czym się charakteryzuje?

Rzęsy w stylu Kim Kardashian pojawiły się na rynku stylizacji rzęs stosunkowo niedawno, jednak natychmiast zyskały grono wielbicielek. Wszystko za sprawą znacznie bardziej naturalnego efektu.

Stylizacja rzęs metodą Kim Kardashian w przeciwieństwie do tradycyjnych stylizacji nie zachowuje równej linii rzęs. Rzęsy Kim Kardashian cechuje postrzępiona linia, w której długie rzęsy aplikowane w górnym i środkowym rzędzie przeplatają się z krótszymi. Zastosowanie różnych długości rzęs, w formie promieni pozwala podkreślić piękno spojrzenia, a ponadto wygląda intrygująco.

Decydując się na tego typu stylizację, należy mieć świadomość tego, że jest ona bardziej obciążająca dla naturalnych rzęs, dlatego nie zaleca się długotrwałego wypełniania metodą Kim. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybieranie naprzemiennie aplikacji standardowej z aplikacją metodą Kim Kardashian. W ten sposób naturalne rzęsy nie będą nadmiernie obciążane, przez co aplikacja nie straci na jakości.

Rzęsy Kim Kardashian — czy nadal są tak popularne?

Stylizacja rzęs stale się rozwija. Pojawiają się nowe techniki aplikacji oraz coraz nowsze skręty, dające znacznie więcej możliwości. Jednak metoda Kim Kardashian dalej jest jedną z częściej wybieranych stylizacji. Co ciekawe, tego typu stylizacja rzęs jest najczęściej wybierana przez panie, które decydują się na przedłużanie rzęs wyłącznie okazjonalne.

Metoda Kim jest doskonałym wyborem na wesela czy bale karnawałowe, kiedy to można sobie pozwolić na więcej szaleństwa i niemal teatralny efekt. Jednak również te z pań, które na co dzień decydują się na przedłużanie rzęs, czasami pozwalają sobie na cięższą aplikację, którą jest stylizacja Kim.

Stylizacja Kim — dla kogo?

Jako że stylizacja rzęs metodą Kim Kardashian gwarantuje niemal naturalny wygląd, jest ona polecana każdej kobiecie. Sprawdzi się zarówno w przypadku oczu małych, jak i dużych. Bez znaczenia jest również głębokość osadzenia oczu — żadna nie wyklucza wyboru tej metody stylizacji. Jedynie te panie, które wolą delikatne aplikacje, jak 1:1, nie będą mogły wybrać metody Kim. Stylizacja ta jest stosowana przy rzęsach objętościowych, ponieważ tylko wtedy gwarantuje właściwy efekt.

Wybór aplikacji w stylu Kim będzie doskonałym wyborem okolicznościowym. Wówczas można sobie pozwolić na zastosowanie większych objętości, od 4D, co pozwoli na uzyskanie bardziej wyrazistego efektu. Warto przy tym pamiętać, że decydując się na tego typu aplikację, należy udać się do profesjonalnego salonu stylizacji rzęs. Pozwoli to uniknąć nadmiernego przeciążenia rzęs, wynikającego z nieprawidłowo wykonanej stylizacji.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%