Zamknij
REKLAMA
09:37, 29.06.2022
Franczyza to podmiot gospodarczy, który działa pod marką i znakiem towarowym innej firmy, zwanej franczyzodawcą. Franczyza jest stosunkiem umownym, w którym przedsiębiorca lub firma przyznaje niezależnemu operatorowi prawa do używania swojej nazwy handlowej, tożsamości korporacyjnej i procedur operacyjnych w zamian za opłatę iw zamian zgadza się przestrzegać określonych postanowień.
09:35, 23.06.2022
Burgery bezmięsne stają się coraz bardziej popularne, także wśród konsumentów, którzy na co dzień jadają mięso. Burgery wegetariańskie dla gastronomii to temat rzeka. Jest to bowiem kultowe danie, które dawno już przekroczyło granice kuchni wege i dotarło do niemal wszystkich kuchni świata. Przez wielu szefów gastronomii jest on określany jako rozwojowe danie kuchni roślinnej. Innowacje w zakresie składników pokazują, że smaki tej przekąski uległy poprawie, co spowodowało, że coraz chętniej po bezmięsnego burgera sięgają mięsożercy.
08:44, 23.06.2022
Wzięcie kredytu hipotecznego nadal dla wielu Polaków to jedyna szansa na własne mieszkanie lub dom. To najpopularniejszy kredyt mieszkaniowy, który jednak również coraz trudniej uzyskać. Kluczowe znaczenie przy umowie kredytowej mają dwa czynniki — twoje zadłużenie i zarobki. Dzisiaj zajmiemy się tymi drugimi. 
15:15, 22.06.2022
Petunia jest to wyjątkowo atrakcyjna i popularna roślina ozdobna, którą można spotkać w polskich ogrodach, na tarasach i na balkonach. Ogromnym walorem petunii jest długi okres kwitnienia, który trwa od maja aż do pierwszych przymrozków. Co warto wiedzieć o uprawie tej rośliny? Czym się kierować przy zakupie nasion petunii?
09:16, 14.06.2022
Kolor dachu i elewacji może zupełnie odmienić styl domu i z nieciekawego budynku uczynić zwracającą uwagę przechodniów nowoczesną nieruchomość. Niestety nieprawidłowo dobrane kolory elewacji i dachu mogą też "zepsuć" interesującą bryłę. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać z najważniejszymi informacjami.
13:36, 08.06.2022
Mężczyźni zwykle mają cała masę problemów jeśli chodzi o wybranie odpowiedniego prezentu dla swojej drugiej połówki. Chcą oni bowiem zaskoczyć wybranki swojego serca, a także sprawić, że na ich twarzach pojawi się szeroki uśmiech. Oczywiście zgodnie z zasadą, że najlepszy przyjacielem kobiet jest biżuteria i wszelakie błyskotki, to właśnie w ich kierunku zawracają się panowie. Jednak panie zwykle w swojej kolekcji posiadają już niezwykle szeroki zasób biżuterii wszelkiego rodzaju, a co za tym idzie wybór staje się niezwykle trudny. Jednak świetnym pomysłem mogą okazać się bransoletki z cyrkoniami. Dlaczego więc warto na nie postawić i jak je odpowiednio dobrać?
13:34, 08.06.2022
W wielu dziedzinach największy sukces osiągają rozwiązania, które są oparte na łączeniu tradycji i innowacji. Nie inaczej jest w przypadku grillowania. Mowa tu o ceramicznym grillu węglowym kamado, którego pierwowzory, w postaci glinianych garnków do gotowania ryżu, występowały na Dalekim Wschodzie już tysiące lat temu. W obecnych wersjach kamado mamy do czynienia nawet z technologią inżynierów z Harvardu. W niniejszym tekście poznasz historię oraz zastosowania tego szybko zyskującego popularność stylu grillowania.
14:59, 30.05.2022
Wirtualne biuro to przestrzeń tworzona przez firmę i wykorzystywana przez jej pracowników. Można go ustawić na terenie firmy lub zdalnie.
12:09, 30.05.2022
Istnieje wiele korzyści z używania drewnianych zabawek dla dzieci. Po pierwsze są przyjazne dla środowiska. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji chemicznych, które mogą przedostać się do środowiska podczas ich użytkowania.
14:32, 25.05.2022
Zbliżają się terminy składania dokumentów na studia. W związku z tym wiele osób stanie przed dylematem, jak dalej pokierować swoją edukacją. Wybór uczelni oraz kierunku jest decyzją, która może mieć ogromny wpływ na późniejsze życie, a przede wszystkim ścieżkę kariery. Część tegorocznych maturzystów doskonale wie, na jakie kierunki chce aplikować, a ostatnie lata były długą drogą przygotowań, mających zbliżyć ich do osiągnięcia celu. Jednak, jeśli nie podjąłeś jeszcze decyzji, nie wpadaj w panikę. Bardzo wiele osób kończąc szkołę średnią, ma wątpliwości, co to tego, jakie studia wybrać. Jeśli jesteś jedną z nich, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami przyszłościowych kierunków!
14:22, 24.05.2022
Koszty kredytu hipotecznego gorączkują Polaków od kilku miesięcy, a rosnące stopy procentowe sprawiają, że kolejne raty stają się dość dużym obciążeniem w domowym budżecie. Niezmiennie więc dla klientów najważniejsza staje się rzeczywista roczna stopa oprocentowania, która znacząco wpływa na codzienność rodzin. To także ważny aspekt w momencie, gdy zaczynamy ubiegać się o udzielenie kredytu. Okazuje się bowiem, że już pobieżna analiza dostępnych ofert w różnych bankach pokazuje znaczne rozbieżności. Klientów oczywiście interesować będą jak najniższe koszty. Warto więc, zanim dojdzie do zawarcia umowy kredytu, negocjować z bankiem zaproponowane warunki. Może to być na przykład obniżenie prowizji
11:19, 24.05.2022
Małopolska należy do najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Nie brakuje tu zarówno wspaniałych krajobrazów, fascynujących zabytków, jak i możliwości aktywnego spędzania czasu. Od Wawelu, krakowskiego Rynku, kopalń soli w Bochni czy Wieliczce po tatrzańskie szczyty i łagodne beskidzkie grzbiety – turyści mogą przebierać w różnorodnych formach odpoczynku. Region to także prawdziwa stolica dobrej zabawy, a jej sercem jest niewielki, położony niedaleko Krakowa Zator.
10:16, 23.05.2022
Lodówki, chłodziarki, klimatyzatory to urządzenia, które wymagają dbałości, by działały bez szwanku. Technik chłodnictwa i klimatyzacji to dziś poszukiwany fachowiec. Pracownicy z tej branży mają ręce pełne roboty. Serwis to tylko jedna z możliwości pracy, jest ich dużo więcej.
15:02, 05.05.2022
Nic nie przebije uczucia kładzenia się do łóżka, gdy masz ładną, czystą i świeżą pościel. Ale przy naszym zabieganym stylu życia czasami może być trudno znaleźć czas, aby dać sobie ten luksus. Z drugiej strony ważne jest regularne pranie pościeli, ale jak często należy to robić i czy istnieje dodatkowy sposób na zadbanie o higienę snu? Krótka odpowiedź brzmi, że to zależy. Na przykład prześcieradła należy prać częściej niż poduszki, kołdry czy ochraniacze lub nieprzemakalne podkłady na materac.
10:23, 29.04.2022
Doradca kredytowy to osoba, która posiada wiedzę i doświadczenie do doradzania w zakresie produktów i usług finansowych. Zwykle są zatrudniani przez banki lub pośredników hipotecznych, ale mogą też pracować samodzielnie.