Promuj to ogłoszenie

Operator Maszyn CNC (Szubin)

Data dodania: 2018-09-04 21:49:57ID: 307

j.nowak@trenkwalder.com

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator Maszyn CNC

Obowiązki:
- obsługa centrum obróbczego,
- praca przy obsłudze tokarek lub frezarek,
- realizacja zadań produkcyjnych.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok),
- umiejętność obsługi oprogramowania FANUC/HAAS,
- umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego,
- dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenia (18-25 zł netto/h), uzależnione od posiadanych kompetencji,
- pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22),
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Szubin (89-200)