Zamknij

sobota, 19.10, godz. 19:00 ? 21:00

Od 19.10.2019 do 19.10.2019

Szubiński Dom Kultury

Bilety: Przedsprzedaż: 25 zł W dniu występu: 30 zł

Kabareciarze znani szubińskiej publiczności ze zwycięskich występów na przeglądzie KORKI oraz SZUFLA wracają do Was z całym programem. Trzy Grand Prix wywiezione z Szubina mówią wszystko! Jak będzie tym razem? Przekonaj się na własnej skórze 19 października w Szubińskim Domu Kultury.

"Tak wcześnie, a tak śmiesznie" - to połączenie pomieszania z poplątaniem, przy akompaniamencie akordeonu. Typowo męskie spojrzenie na damsko-męski i męsko-męski świat, ukazany w krzywym zwierciadle, okraszony ewolucją żartu. Słowem, przeplatanka kilku motywów przewodnich utrzymująca się w zabawnej, zaskakującej wręcz aurze. Ukazuje trzecią stronę medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością.

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. W tym: Grand Prix 23 Mazurskiego Lata Kabaretowego "Mulatka", III Nagroda 33 Przeglądu Kabaretów PAKA oraz I Nagroda 33 Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA. Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie akapella! Inteligentni, przystojni, zabawni - tylko tego im brakuje.

BILETY
Przedsprzedaż: 25 zł
-
Szubiński Dom Kultury
- Kup Bilecik  >>>>>

Normalny : 30 zł - W dniu występu

www.kabarettrzeciastronamedalu.pl
https://www.facebook.com/KabaretTrzeciaStronaMedalu
https://www.instagram.com/kabarettsm/